Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karin Šulcová: Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Karin Šulcová: Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato tematicky zaměřená učebnice je novinkovou publikací. Stejně jako další novinková publikace Člověk a jeho zdraví doplňuje obsah vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět (doplňuje obsah dosavadních učebnic Přírodověda pro 4. ročník, Vlastivěda pro 4. ročník, Přírodověda pro 5. ročník, Vlastivěda pro 5. ročník) o ty ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karin Šulcová: Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Karin Šulcová: Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 52 Kč

Přehledně členěná učebnice zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách učivo občanské výchovy. Získávané vědomosti a dovednosti jsou zřetelně strukturovány grafickým rozložením učebnice: rozšiřují ... a dál?

Produkt Karin Šulcová: Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ

Karin Šulcová: Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Karin Šulcová: Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 52 Kč
Maximální cena: 76 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato tematicky zaměřená učebnice je novinkovou publikací. Stejně jako další novinková publikace Člověk a jeho zdraví doplňuje obsah vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět (doplňuje obsah dosavadních učebnic Přírodověda pro 4. ročník, Vlastivěda pro 4. ročník, Přírodověda pro 5. ročník, Vlastivěda pro 5. ročník) o ty tematické celky, které nově vyplývají z RVP ZV. Obě tyto učebnice vycházejí z nové strategie vzdělávání, která zdůrazňuje klíčové kompetence, jejich provázanost se vzdělávacím obsahem a uplatnění získaných vědomostí a dovedností v praktickém životě. Jednotlivé tematické celky jsou postaveny na účinné motivaci, vzájemné spolupráci a aktivizujících metodách výuky (komunitní kruh, dramatizace, sociodrama, projektová výuka apod.), umožňují variabilnější organizaci a individualizaci výuky podle potřeb a možností žáků. Jelikož některé z tematických celků doslova reprezentují okruhy aktuálních problémů současného světa, jsou integrativní součástí těchto učebnic průřezová témata propojena nejen se vzdělávacím obsahem daného vzdělávacího oboru, ale také se vzdělávacími obsahy oborů ostatních. Lidé kolem nás - pro 4. a 5. ročník ZŠ - 4. a 5. ročník - Karin Šulcová Přehledně členěná učebnice zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách učivo občanské výchovy. Získávané vědomosti a dovednosti jsou zřetelně strukturovány grafickým rozložením učebnice: rozšiřující učivo uváděné především na boční barevné liště vede žáky k hlubšímu zájmu o probíranou problematiku cestou samostatné i skupinové práce i upozorňováním na alternativní zdroje informací (akcentovány jsou moderní informační média, především internet). Učebnice Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ je doprovázena vkusnými ilustracemi i bohatým fotografickým materiálem. K učebnici je možno zakoupit i pracovní sešit, obsahující řadu úkolů a cvičení, které svým zaměření vycházejí vstříc rozvoji klíčových kompetencí dle zadání RVP ZV. Zdůrazňována je především schopnost práce s textem, vyhledávání a využití informací obsažených v textu. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Vlastivěda | 4. třída od Prodos naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.