Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Karen Chance: Obejmi noc

Próza - beletrie

Karen Chance: Obejmi noc

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Karen Chance, Obejmi noc Karen Chance je dalším dílem dobrodružství Cassie Palmerové . Ačkoliv by na první pohled měla být spokojená s vývojem svého života, není u Cassie Palmerové nikdy nic tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Nedávno sice byla jmenovaná hlavní světovou jasnovidkou, ale její starý ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
skladem

Jaké má kniha
Obejmi noc
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karen Chance: Obejmi noc

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 62 Kč

Obejmi noc - Cassie Palmer 3 - Chance Karen Cassandra Palmerová, která byla nedávno jmenována hlavní světovou jasnovidkou, má pořád velké potíže. Dokud jsou Cassie a jistý mistr upír – neuvěřitelně sexy Mircea – k sobě vázáni magií, její život nikdy nebude patřit jenom jí…Kouzlo, které je svazuje, může být zlomeno jenom s pomocí zaklínadla ze starověké zaklínací knihy Codex Merlini. Místo, kde se kodex nachází, není v současnosti známo, takže Cassie musí pátrat na jediném místě, kde jej ještě lze najít – v » ... a dál?

Produkt Karen Chance: Obejmi noc

Karen Chance: Obejmi noc - parametry

Název produktu: Karen Chance: Obejmi noc
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Karen Chance, Obejmi noc Karen Chance je dalším dílem dobrodružství Cassie Palmerové . Ačkoliv by na první pohled měla být spokojená s vývojem svého života, není u Cassie Palmerové nikdy nic tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Nedávno sice byla jmenovaná hlavní světovou jasnovidkou, ale její starý problém s Mirceou zůstává pořád nedořešen. Cassie je s sexy upířím mistrem svázaná magií a pouto je stále silné. Cassie ví, že dokud pouto nezlomí, její život nikdy nebude patřit jí, ale vždycky v něm bude přitažlivý upír s nádherným tělem. O hledání léku na tuto nemoc vypráví kniha Objemi noc . Jedinou šancí na zlomení kletby je Codex Merlini. Je to starověká kniha kouzel, z nichž některá můžou být tak nebezpečná, že můžou zničit celý svět. Nikdo nezná místo, kde se kniha v současné době nachází. Proto Cassie nemá jinou možnost, než pátrat v minulosti. Brzy však přichází na to, že kodex byl ztracen záměrně. Síla a schopnosti kouzel, které jsou v něm zapsány, přesahují lidské chápání a rizika jsou obrovská. Sice se pomocí prastarého kouzla může konečně zbavit vlivu Mircey, ale zároveň může rozpoutat peklo na zemi. Cassie se zmítá mezi touhou a strachem a už si není jistá, jestli bylo její rozhodnutí správné. Objednejte si knihu Obejmi noc od Karen Chance . Druh sortimentu : Kniha, Obejmi noc, Jazyk : Čeština, Počet stran : 472 Obejmi noc - Cassie Palmer 3 - Karen Chance. Cassandra Palmerová, která byla nedávno jmenována hlavní světovou jasnovidkou, má pořád velké potíže. Dokud jsou Cassie a jistý mistr upír – neuvěřitelně sexy Mircea – k sobě vázáni magií, její život nikdy nebude patřit jenom jí… Kouzlo, které je svazuje, může být zlomeno jenom s pomocí zaklínadla ze starověké zaklínací knihy Codex Merlini. Místo, kde se kodex nachází, není v současnosti známo, takže Cassie musí pátrat na jediném místě, kde jej ještě lze najít – v minulosti. Ale Cassie brzy zjišťuje, že kodex se ztratil z určitého důvodu. Říká se, že kniha obsahuje jistá skutečně nebezpečná kouzla. Její získání sice může Cassii pomoci vypořádat se s Mirceou, ale také tím může ohrozit celý svět… Obejmi noc - Cassie Palmer 3 - Karen Chance od nakladatelství Baronet a. s. v kategorii Sci-fi a Fantasy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Historický epos Ílias klasického řeckého básníka Homéra posunul archeolog Schiemann z říše bájí do neméně fantaskní říše snové reality, když v 70. letech XIX. století na pahorku Hissarlik vykopal pozůstatky antické Tróji. Snad ani nelze uvést všechna díla, která se problematice trojské války věnovala; povětšinou rozebírala věrohodnost motivů této války či podíl mýtů k historické realitě. Miroslav Stoniš - obdobně jako již ve svých minulých dílech Krásná nevěrnice Noéma či Devatero modliteb k Pallas Athéně - však převzal po geniálním Saturninovi štafetu iniciativy uvádění historických a literárních příběhů na pravou míru. A snad jako první přináší naprosto nečekaná odhalení o skutečných motivech a pravé tváři antikou oslavovaného hrd


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.