Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Karel Štorkán: Nejsem jen přítelkyně

Próza - beletrie

Karel Štorkán: Nejsem jen přítelkyně

Hodnocení: 1x
  • 4

Dana učí na gymnáziu a řeší nelehkou životní situaci, která se postupně mění v horor. Rozvedl se s ní její manžel zubař a oženil se s mladší ženou, kterou přivedl do jiného stavu. Dana se sama stará o syna Aleše, a když ji zaskočí přechodné zdravotní problémy, žádá její bývalý manžel, aby syn byl svěřen jen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nejsem jen přítelkyně
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Štorkán: Nejsem jen přítelkyně koupíte i tady

Specifikace Karel Štorkán: Nejsem jen přítelkyně

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 32 Kč

Napínavý román vyžaduje pevné nervy. Dana učí na gymnáziu a řeší nelehkou životní situaci. Rozvedl se s ní manžel zubař a oženil se s mladší ženou, dcerou okresního soudce. Dana se stará sama o syna A ... a dál?

Produkt Karel Štorkán: Nejsem jen přítelkyně

Karel Štorkán: Nejsem jen přítelkyně - parametry

Název produktu: Karel Štorkán: Nejsem jen přítelkyně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 32 Kč
Maximální cena: 286 Kč
Ušetríte až: 254 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dana učí na gymnáziu a řeší nelehkou životní situaci, která se postupně mění v horor. Rozvedl se s ní její manžel zubař a oženil se s mladší ženou, kterou přivedl do jiného stavu. Dana se sama stará o syna Aleše, a když ji zaskočí přechodné zdravotní problémy, žádá její bývalý manžel, aby syn byl svěřen jen jemu. Naštěstí se Dana seznámí s majitelem pražského fitness centra Markem Kraftem, který je pro ni ideální partner. Urostlý, mužný chlap, který o problémech nemluví, ale řeší je. Pravý opak jejího bývalého manžela Dušana Lauba. Rozumí si i s jejím synem Alešem, věnuje se s ním sportu, ale s Danou svoji společnou budoucnost teprve plánují. Pak se ale Marka pokusí někdo zastřelit a s Danou se zubař Laub začne soudit o její dům, odkud si předtím odnesl anglické miniatury z konce 16. století patřící Daně. Policie jí však nevěří, že vzácná díla vlastnila, že vůbec existovala. Za tím vším stojí Laubova nová manželka Ilona a její otec soudce, který má přes své známosti velký vliv a snaží se Danu společensky znemožnit. Vše s Danou prožívá i její starostlivá přítelkyně Eliška a je to pro ni příležitost, aby pronikla do jejích osobních záležitostí a mohla ji svými radami ovlivňovat, manipulovat a nakonec zachraňovat. Žárlivě podezírá nového partnera Dany z něčeho nekalého a její tušení se potvrdí. Jednoho dne může Daně ukázat časopis, ve kterém je Marek Kraft označen za dvojnásobného vraha svých společníků, který byl osvobozen jen pro nedostatek důkazů. Dana má strach, aby kvůli svému partnerovi nepřišla o syna, ale přes zlověstné našeptávání přítelkyně cítí, že ji má Marek rád a Aleš v něm postupně nachází tátu. Maloměstské poměry Danu ničí, šíří se o ní pomluvy, její pozice na gymnáziu je otřesena, kolem sebe slyší spoustu škodolibých poznámek. Kdo za tím vším stojí? Její bývalý manžel se svým tchánem, závist kolegů ve škole nebo je zdrojem kampaně proti ní její nejlepší přítelkyně? Když se vše díky Markovi vysvětlí a dobře dopadne, Dana si není vůbec jistá, zda má v městečku zůstat, nebo odejít.Napínavý román jen pro silné nervy, zakončený neobvyklým happy endemÚryvekBylo krátce po osmé večer, když se dole v hale ozval silně zvonek. Dokonce opakovaně. Marek Kraft se vrátil, napadlo mě v první chvíli. Ale proč by zvonil? Má přece svoje klíče. Stačilo několik opatrných kroků k oknu, abych uviděla, že dole u dveří stojí Eliška. V ruce nesla velkou tašku. Vyklonila jsem se z okna a zamávala na ni, že už běžím. "Koukáš, proč jdu k tobě s taškou? Nesu ti půlku krocana. Dostala jsem ho od jedné pacientky. Víš, kolik vážil? Ani se neptej. Tak velké zvíře se nedá v naší rodině sníst. Olda krocana rozporcoval a vyhnal mě k tobě. Prý v poslední době zapomínáš jíst." "To je od Oldy moc hezké," řekla jsem až v kuchyni. Současně mi bylo podezřelé, proč přišla Eliška teď. To pečení by mohlo počkat do zítřka. Z Eliščiných očí zářila téměř dětinská radost, jak se jí podařilo překvapit mě takovým darem. Ale nešlo jí jenom o to, aby se postarala o můj


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.