Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Učebnice

Knihy

Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Čítanka obsahuje 36 lekcí, sdružených do 6 tematických oblastí, jež se volně vážou k tematickým oblastem prvouky. Každá tematická oblast je členěna do dvou komplementárních okruhů o třech lekcích: domov x cizina, zdraví x nemoc apod. Čítanka nepředstavuje pouze výběr vhodných textů, současně s texty nabízí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čítanka 2 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 109 Kč

Čítanka obsahuje 36 lekcí, sdružených do 6 tematických oblastí, jež se volně vážou k tematickým oblastem prvouky. Každá tematická oblast je členěna do dvou komplementárních okruhů o třech lekcích: domov x cizina, zdraví x nemoc apod. Čítanka nepředstavuje pouze výběr vhodných textů, současně s texty nabízí i doplňující otázky, úkoly pro zamyšlení a zajímavé informace, ještě podrobněji se s texty pracuje v pracovních sešitech.  Hlavním cílem autorů je probouzet u žáků zájem o texty, zvláště o krásnou, » ... a dál?

Produkt Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Učebnice

Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Učebnice - parametry

Název produktu: Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Čítanka obsahuje 36 lekcí, sdružených do 6 tematických oblastí, jež se volně vážou k tematickým oblastem prvouky. Každá tematická oblast je členěna do dvou komplementárních okruhů o třech lekcích: domov x cizina, zdraví x nemoc apod. Čítanka nepředstavuje pouze výběr vhodných textů, současně s texty nabízí i doplňující otázky, úkoly pro zamyšlení a zajímavé informace, ještě podrobněji se s texty pracuje v pracovních sešitech. Hlavním cílem autorů je probouzet u žáků zájem o texty, zvláště o krásnou, ale i věcnou literaturu, přiměřenou jejich věku. Čítanka také rozvíjí u žáků techniku hlasitého a tichého čtení a dovednost číst s porozuměním, tj. nacházet v textech potřebné informace, interpretovat sdělení, popřípadě texty a jejich sdělení hodnotit. Na porozumění, interpretaci a hodnocení je zaměřena značná část navazujících úkolů a cvičení. Sekundárně přispívá čítanka ke komplexní výchově, resp. k rozvíjení jiných než komunikačních kompetencí žáka. Význačný je zejména příspěvek čítanky k výchově environmentální, občanské, informační a mediální. Mediální tematice jsou věnovány samostatné kapitoly, zřetel k médiím je však přítomen i v kapitolách dalších, průběžně v celé knize. K tomuto titulu dále nabízíme: - Čítanka 2 pro ZŠ PU - Čítanka 2/4 pro ZŠ PS - Čítanka 2/3 pro ZŠ PS - Čítanka 2/2 pro ZŠ PS - Čítanka 2/1 pro ZŠ PS Ukázky: - Čítanka 2, učebnice, ukázka - str. 12-13 (189,94 KB) - Čítanka 2, učebnice, ukázka - str. 18-19 (163,93 KB) - Čítanka 2, učebnice, ukázka - str. 54 (197,45 KB) - Čítanka 2, učebnice, ukázka - str. 60-61 (163,66 KB) - Čítanka 2, učebnice, ukázka - str. 64-65 (184,06 KB) Čítanka 2 pro ZŠ - učebnice, brož. - kolektiv autorů. Čítanka 2 pro ZŠ - učebnice, brož. - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Odpovídá požadavkům RVP ZV. brožovaná


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.