Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Příručka učitele

Knihy

Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Je přehledně zpracovaná, obsahuje časově tematický plán učiva, výstupy a klíčové kompetence, pro každou kapitolu je zde vymezen její cíl. Dále jsou zde nezbytné informace o mezipředmětových vztazích a přehledy, které odkazují na průřezová témata, jež se k dané kapitole vztahují. Příručka obsahuje návrhy analýzy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čítanka 2 - Příručka uč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Příručka učitele

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 253 Kč

Je přehledně zpracovaná, obsahuje časově tematický plán učiva, výstupy a klíčové kompetence, pro každou kapitolu je zde vymezen její cíl. Dále jsou zde nezbytné informace o mezipředmětových vztazích a přehledy, které odkazují na průřezová témata, jež se k dané kapitole vztahují. Příručka obsahuje návrhy analýzy jednotlivých textů, další rozvíjející úkoly a náměty pro práci s texty, náměty k motivaci, hrám a dalším aktivitám, vymezuje základní pojmy, s nimiž se v textech pracuje. ... a dál?

Produkt Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Příručka učitele

Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Příručka učitele - parametry

Název produktu: Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 2 - Příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 474 Kč
Ušetríte až: 221 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Je přehledně zpracovaná, obsahuje časově tematický plán učiva, výstupy a klíčové kompetence, pro každou kapitolu je zde vymezen její cíl. Dále jsou zde nezbytné informace o mezipředmětových vztazích a přehledy, které odkazují na průřezová témata, jež se k dané kapitole vztahují. Příručka obsahuje návrhy analýzy jednotlivých textů, další rozvíjející úkoly a náměty pro práci s texty, náměty k motivaci, hrám a dalším aktivitám, vymezuje základní pojmy, s nimiž se v textech pracuje. Je součástí souboru: - Čítanka 2 pro ZŠ UČ Ukázky: - Čítanka 2, příručka učitele, ukázka - str. 26-27 (191,35 KB) - Čítanka 2, příručka učitele, ukázka - str. 34-35 (128,70 KB) - Čítanka 2, příručka učitele, ukázka - str. 78-79 (150,07 KB) Příručka učitele doplňuje ucelený soubor učebnic komunikační a literární výchovy pro 2. ročník ZŠ. Má za cíl usnadnit vám Vaši přípravu na vyučování a nabídnout náměty, jak s učebnicí a pracovními sešity s písankou pracovat. Kniha je přehledně zpracovaná, nabízí orientační plán učiva, podněty pro rozvíjení klíčových kompetencí a přehled očekávaných výstupů. Naleznete zde nezbytné informace o možném uplatnění mezipředmětových vztahů, návrhy analýzy jednotlivých textů, náměty pro práci s nimi, další rozvíjející úkoly, náměty k motivaci, hrám a dalším aktivitám. Čítanka 2 pro ZŠ - příručka učitele - kolektiv autorů. Čítanka 2 pro ZŠ - příručka učitele - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.