Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Paulík: Psychologické aspekty zvládání zátěže muži a ženami

Učebnice/Odborná literatura

Karel Paulík: Psychologické aspekty zvládání zátěže muži a ženami

Hodnocení: 1x
  • 4

Odborná kniha se zabývá rozdíly v adaptivním chování mužů a žen v situacích zvýšené zátěže. Vedle teoretické analýzy zkoumané problematiky přináší výsledky čtyř relativně samostatných výzkumných sond zaměřených na (1) vliv maskulinity a feminity na copingové strategie; (2) zvládání zátěže spojené s výkonem profese a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karel Paulík: Psychologické aspekty zvládání zátěže muži a ženami

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 200 Kč

Odborná kniha se zabývá rozdíly v adaptivním chování mužů a žen v situacích zvýšené zátěže. Vedle teoretické analýzy zkoumané problematiky přináší výsledky čtyř relativně samostatných výzkumných sond zaměřených na (1) vliv maskulinity a feminity na copingové strategie; (2) zvládání zátěže spojené s výkonem profese a vysokoškolským studiem; (3) zvládání zátěže spojené se ztrátou zaměstnání; (4) uplatnění spirituality ve zvládání zátěže. Obsah textu je rozvržen do dvou hlavních částí nazvaných „Zátěž, stres, » ... a dál?

Produkt Karel Paulík: Psychologické aspekty zvládání zátěže muži a ženami

Karel Paulík: Psychologické aspekty zvládání zátěže muži a ženami - parametry

Název produktu: Karel Paulík: Psychologické aspekty zvládání zátěže muži a ženami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 200 Kč
Maximální cena: 200 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odborná kniha se zabývá rozdíly v adaptivním chování mužů a žen v situacích zvýšené zátěže. Vedle teoretické analýzy zkoumané problematiky přináší výsledky čtyř relativně samostatných výzkumných sond zaměřených na (1) vliv maskulinity a feminity na copingové strategie; (2) zvládání zátěže spojené s výkonem profese a vysokoškolským studiem; (3) zvládání zátěže spojené se ztrátou zaměstnání; (4) uplatnění spirituality ve zvládání zátěže. Obsah textu je rozvržen do dvou hlavních částí nazvaných „Zátěž, stres, adaptace“ a „ Muži, ženy a coping“, které se dále rozčleňují vždy do pěti, kapitol.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.