Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Paulík: Past and present of the english language

Učebnice/Odborná literatura

Karel Paulík: Past and present of the english language

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice určená hlavně frekventantům magisterských a doktorských studií podává plastický obraz vývoje anglického jazyka, ovšem nikoliv pouze jeho tzv. interní historii, nýbrž s poukazem na významné okolnosti sociálního, politického a kulturního charakteru. Oproti jiným pramenům postupují výklady od doby novější zpět ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86905
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karel Paulík: Past and present of the english language

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 198 Kč

Učebnice určená hlavně frekventantům magisterských a doktorských studií podává plastický obraz vývoje anglického jazyka, ovšem nikoliv pouze jeho tzv. interní historii, nýbrž s poukazem na významné okolnosti sociálního, politického a kulturního charakteru. Oproti jiným pramenům postupují výklady od doby novější zpět až k období staroanglickému, s poznámkami o stavu pragermánském, a v závěru se vracejí opět k době současné, moderní angličtiny, kde čtenář může sledovat trendy budoucího možného, totiž pravděpodobného » ... a dál?

Produkt Karel Paulík: Past and present of the english language

Karel Paulík: Past and present of the english language - parametry

Název produktu: Karel Paulík: Past and present of the english language
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice určená hlavně frekventantům magisterských a doktorských studií podává plastický obraz vývoje anglického jazyka, ovšem nikoliv pouze jeho tzv. interní historii, nýbrž s poukazem na významné okolnosti sociálního, politického a kulturního charakteru. Oproti jiným pramenům postupují výklady od doby novější zpět až k období staroanglickému, s poznámkami o stavu pragermánském, a v závěru se vracejí opět k době současné, moderní angličtiny, kde čtenář může sledovat trendy budoucího možného, totiž pravděpodobného vývoje. Pozornost je věnována všem jazykovým plánům, nikoliv jen tradičně otázkám fonologickým, a neopomenuta nezůstává ani problematika vývoje pravopisu. Kapitoly jsou doplněny ukázkami autentických textů, glosářem (respektive slovníčkem) pro jejich snadnější porozumění, dále mnohými úkoly pro práci v semináři, jejichž plnění mají napomoci různá zobrazení a tabulky apendixu, a v neposlední řadě i přehledem literatury. Zcela originálním počinem je pak doprovodné CD s nahrávkou vybraných kratších textů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.