Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Paulík: Past and present of the english language

Učebnice/Odborná literatura

Karel Paulík: Past and present of the english language cena od 0 Kč

Karel Paulík: Past and present of the english language

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice určená hlavně frekventantům magisterských a doktorských studií podává plastický obraz vývoje anglického jazyka, ovšem nikoliv pouze jeho tzv. interní historii, nýbrž s poukazem na významné okolnosti sociálního, politického a kulturního charakteru. Oproti jiným pramenům postupují výklady od doby novější zpět ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Karel Paulík: Past and present of the english language - parametry

Název produktu: Karel Paulík: Past and present of the english language
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice určená hlavně frekventantům magisterských a doktorských studií podává plastický obraz vývoje anglického jazyka, ovšem nikoliv pouze jeho tzv. interní historii, nýbrž s poukazem na významné okolnosti sociálního, politického a kulturního charakteru. Oproti jiným pramenům postupují výklady od doby novější zpět až k období staroanglickému, s poznámkami o stavu pragermánském, a v závěru se vracejí opět k době současné, moderní angličtiny, kde čtenář může sledovat trendy budoucího možného, totiž pravděpodobného vývoje. Pozornost je věnována všem jazykovým plánům, nikoliv jen tradičně otázkám fonologickým, a neopomenuta nezůstává ani problematika vývoje pravopisu. Kapitoly jsou doplněny ukázkami autentických textů, glosářem (respektive slovníčkem) pro jejich snadnější porozumění, dále mnohými úkoly pro práci v semináři, jejichž plnění mají napomoci různá zobrazení a tabulky apendixu, a v neposlední řadě i přehledem literatury. Zcela originálním počinem je pak doprovodné CD s nahrávkou vybraných kratších textů.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.