Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Maier: Hospodaření a rozvoj českých měst + CD

Učebnice/Odborná literatura

Karel Maier: Hospodaření a rozvoj českých měst + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hospodaření a rozvoj českých měst 1850–1938 - Karel Maier. Autor se v knize zabývá čtyřmi českými městy – Českými Budějovicemi, Hradcem Králové, Pardubicemi a Plzní – z hlediska vývoje, jímž prošla během druhé poloviny 19. století a na počátku 20. století při transformaci na nový typ sídel, který současně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78952

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karel Maier: Hospodaření a rozvoj českých měst + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 304 Kč

Autor se v knize zabývá čtyřmi českými městy – Českými Budějovicemi, Hradcem Králové, Pardubicemi a Plzní – z hlediska vývoje, jímž prošla během druhé poloviny 19. století a na počátku 20. století při transformaci na nový typ sídel, který současně plní funkci výrobního a obslužného centra. Náplní publikace je rozbor investic do nově vznikající ekonomicky měst a hlavně jejich architektonická proměna. První část osvětluje užívané pojmy, podává přehled teorií ekonomického rozvoje měst a regionů, věnuje se porovnání » ... a dál?

Produkt Karel Maier: Hospodaření a rozvoj českých měst + CD

Karel Maier: Hospodaření a rozvoj českých měst + CD - parametry

Název produktu: Karel Maier: Hospodaření a rozvoj českých měst + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 304 Kč
Maximální cena: 304 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hospodaření a rozvoj českých měst 1850–1938 - Karel Maier. Autor se v knize zabývá čtyřmi českými městy – Českými Budějovicemi, Hradcem Králové, Pardubicemi a Plzní – z hlediska vývoje, jímž prošla během druhé poloviny 19. století a na počátku 20. století při transformaci na nový typ sídel, který současně plní funkci výrobního a obslužného centra. Náplní publikace je rozbor investic do nově vznikající ekonomicky měst a hlavně jejich architektonická proměna. První část osvětluje užívané pojmy, podává přehled teorií ekonomického rozvoje měst a regionů, věnuje se porovnání institucionální základny vybraných měst a seznamuje čtenáře s metodikou použitou k získávání a vyhodnocování dat o hospodaření a rozvoji měst. Druhou část tvoří vlastní analýza hospodaření a rozvoje vybraných měst. Závěrečná část se zabývá zobecněním poznatků z analýzy. Publikace je určena studentům, doktorandům, urbanistům, územním plánovačům, představitelům samospráv a managementu měst, ale i všem zájemcům o historii a vývoj měst. Nedílnou součástí knihy je CD. Publikace: Hospodaření a rozvoj českých měst 1850–1938 - Karel Maier. Hospodaření a rozv.čes.měst+CD - Hospodaření a rozvoj českých měst 1850- 1938 - Academia - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu Karel MaierHospodaření a rozvoj českých měst 1850- 1938Academia 2005Kniha, čeština, 380 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.