MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

Učebnice/Odborná literatura

Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

Hodnocení: 1x
 • 5
EAN: 9788072638017

Kniha Géniové na prahu nové medicíny představuje filozofii konvenční léčby pod palbou argumentů sedmi vědců a lékařů, nabízejících jednoduchá, levná a praktická alternativní řešení pro budování zdraví i lepšího systému léčení. Popis V knize Géniové na prahu nové medicíny se dozvíte, že alternativní či nekonvenční ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.73273
skladem

Jaké má kniha
Géniové na prahu nové m..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny v kostce

Průměrné hodnocení

5,0
 • 5

Na základě 1 hodnocení

100 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

 • skvělá kniha, ukazuje, že mnohé alternativní terapie fungují a některé informace z knihy můžete pro posílení zdraví používat sami doma bez větších výdajů. Poutavě psaná. Taky přesvědčivě vyvrací to, že většina metod běžné medicíny je vědecky podložená.

 • nenapadá mě nic

Čerstvá hodnocení Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

 • 5

Petr, 12. listopadu 2013

 • skvělá kniha, ukazuje, že mnohé alternativní terapie fungují a některé informace z knihy můžete pro posílení zdraví používat sami doma bez větších výdajů. Poutavě psaná. Taky přesvědčivě vyvrací to, že většina metod běžné medicíny je vědecky podložená.

 • nenapadá mě nic

Určitě doporučuju všem, komu není lhostejné vlastní zdraví, zdraví blízkých i kdo si přeje lepší systém zdravotních služeb


Specifikace Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 206 Kč

Kniha – autor Karel Machala, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Filozofie konvenční léčby pod palbou argumentů sedmi vědců a lékařů, nabízejících jednoduchá, levná a praktická alternativní řešení pro budování zdraví i lepšího systému léčení. S čím géniové na prahu nové medicíny přicházejí? V této zajímavé knižní novince se dozvíte, že alternativní či nekonvenční metody léčby nezajímají pouze prosté lidi či babky kořenářky, ale prosazuje je třeba i nositel Nobelovy ceny, slavná biochemička, zubař » ... a dál?

Produkt Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny - parametry

Název produktu: Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 5
Podrobný popis:

Kniha Géniové na prahu nové medicíny představuje filozofii konvenční léčby pod palbou argumentů sedmi vědců a lékařů, nabízejících jednoduchá, levná a praktická alternativní řešení pro budování zdraví i lepšího systému léčení. Popis V knize Géniové na prahu nové medicíny se dozvíte, že alternativní či nekonvenční metody léčby nezajímají pouze prosté lidi či babky kořenářky, ale prosazuje je třeba i nositel Nobelovy ceny, slavná biochemička, zubař přezdívaný „Darwinem výživy“, lékař specializující se na působení neurotoxinů, či dokonce slavný japonský chirurg. Pochopíte, co má společného zázračná směs tvarohu a lněného oleje se vznikem nového života. Zjistíte, co se do životního prostředí dostává přes komíny spaloven krematorií, které mikroorganismy ovlivňují stravovací návyky svého hostitele, co dokáží listy koriandru ve spojení s řasou chlorellou, proč je rozumné nelovit (a hlavně nejíst) žraloky, a to ani ze supermarketů, že příčinou násilné povahy nemusí být špatné vychování a těžká sociální situace v dětství, ale třeba i vysoká hladina manganu v nervové soustavě, zatímco příčinou nespavosti může být vyšší hladina rtuti v mozku a mnoho dalších zajímavých informací, které ovlivňují náš každodenní život.

Nebojte se nesrozumitelných odborných textů. Poutavou formou psaná kniha jistě zaujme každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl a pečuje o své zdraví.

Ing. Karel Machala, narozený v roce 1967, je publicista a překladatel, oficiálním vzděláním ekonom věnující se dlouhodobě především dvěma okruhům témat - na jedné straně makroekonomice a finančnímu sektoru, na druhé straně nekonvenční medicíně a zejména studiu souvislostí mezi výživou a zdravím.

Úryvek z úvodu:

Právě v medicíně a okolo medicíny existuje velké myšlenkové bohatství zatlačené na okraj, mimo většinu ordinací, mimo hlavní proud, a dokonce i mimo masové sdělovací prostředky - do alternativních sfér. Toto bohatství znalostí, napadů a postupů alternativní či nekonvenční medicíny a zejména jeho racionálnější jádro má často (ne však v každém případě) navrch nad filozofií a postupy konvenční medicíny. To je také důvod, proč se tyto metody, ač znevýhodněné, budou v současném informačním věku dostávat stále více do povědomí lidí. Teprve ve stádiu masového přijetí myšlenek velkých osobností nekonvenční medicíny dojde ke změnám.

(...)

Cílem této knihy je seznámit širší veřejnost včetně odborné s několika nejzajímavějšími osobnostmi, které svými metodami zachránily mnoho životů a postavily na nohy nejednoho člověka, aniž by to s oficiální medicínou jakkoliv pohnulo.

Mezi tyto génie nekonvenční medicíny patří i jeden dvojnásobný nositel Nobelovy ceny z USA, slavná německá biochemička nebo zubař, který dokázal vidět dál než jen do úst. To, co dali lidstvu, co říkali a psali, úspěšně používali, čím zachraňovali životy a zdraví (a dodnes zachraňují), není žádným poulením očí a kroužením virgulí, jak si alternativní medicínu představuje řada neinformovaných skeptiků. Jejich metody stojí za to, aby


Recenze Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

Petr, 12. listopadu 2013


PRO:   skvělá kniha, ukazuje, že mnohé alternativní terapie fungují a některé informace z knihy můžete pro posílení zdraví používat sami doma bez větších výdajů. Poutavě psaná. Taky přesvědčivě vyvrací to, že většina metod běžné medicíny je vědecky podložená.
PROTI:   nenapadá mě nic

Určitě doporučuju všem, komu není lhostejné vlastní zdraví, zdraví blízkých i kdo si přeje lepší systém zdravotních služeb
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Karel Machala: Géniové na prahu nové medicíny

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.