Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Janoušek Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013

Učebnice/Odborná literatura

Karel Janoušek Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013

Hodnocení: 1x
  • 4

Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013 - Janoušek Karel - 6. vydání Autor v této publikaci podrobně komentuje zásady a postupy při poskytování cestovních náhrad zaměstnancům všech typů zaměstnavatelů, tj. právnických i fyzických osob, v podnikatelské sféře i ve sféře neziskové, organizací napojených na státní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karel Janoušek Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 255 Kč

Publikace: Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013 - 6. aktualizované vydání - Karel Janoušek. Autor v této publikaci podrobně komentuje zásady a postupy při poskytování cestovních náhrad zaměstnancům všech typů zaměstnavatelů, tj. právnických i fyzických osob, v podnikatelské sféře i ve sféře neziskové, organizací napojených na státní rozpočet i zřízených územně samosprávnými celky, i uplatňování cestovních náhrad jako daňového výdaje (nákladu) u fyzických osob – podnikatelů. Publikace: Cestovní náhrady ve 252 » ... a dál?

Produkt Karel Janoušek Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013

Karel Janoušek Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013 - parametry

Název produktu: Karel Janoušek Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 255 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Cestovní náhrady ve 252 příkladech 2013 - Janoušek Karel - 6. vydání Autor v této publikaci podrobně komentuje zásady a postupy při poskytování cestovních náhrad zaměstnancům všech typů zaměstnavatelů, tj. právnických i fyzických osob, v podnikatelské sféře i ve sféře neziskové, organizací napojených na státní rozpočet i zřízených územně samosprávnými celky, i uplatňování cestovních náhrad jako daňového výdaje (nákladu) u fyzických osob – podnikatelů. Konkrétní řešené příklady Pro lepší pochopení rozebírané problematiky uvádí autor v knize Cestovní náhrady v příkladech 2013 mnoho praktických příkladů týkajících se jednotlivých etap pracovních cest – od sjednání místa výkonu práce, určení místa pravidelného pracoviště, rozhodnutí o pracovní cestě, stanovení výše jednotlivých druhů cestovních náhrad včetně tuzemského a zahraničního stravného a jejich snížení při bezplatně poskytnutém jídle až po zaúčtování příslušných nákladů. Zpracování publikace V této knize jsou vysvětleny nejen části zákoníku práce bezprostředně se týkající cestovních náhrad, ale i důležitá ustanovení nezbytná k zabezpečení správného postupu zaměstnavatele i zaměstnance v uvedené oblasti. Výklad není proveden po paragrafech, ale ve věcném členění:
  • vymezení osob, kterým cestovní náhrady podle zákoníku práce přísluší, příp. jim je lze poskytnout,
  • sjednání důležitých částí pracovní a podobné smlouvy,
  • výpočet výše jednotlivých druhů náhrad při tuzemských a zahraničních pracovních cestách,
  • prokazování výše jednotlivých druhů náhrad při tuzemských a zahraničních pracovních cestách,
  • vypořádání se zaměstnancem,
  • zaúčtování v účetnictví příslušné účetní jednotky, včetně příslušných daňových řešení při všech typech cest, při kterých zaměstnanci cestovní náhrady přísluší. Zodpovídá možné dotazy v souvislosti s cestovními náhradami Kromě výkladu k výše uvedeným tématům jsou v publikaci podrobně uvedeny činnosti zaměstnavatele před pracovní cestou zaměstnance a po ní, různé způsoby poskytnutí zálohy před pracovní cestou, postupy při jejím neposkytnutí, použití kurzů pro přepočet měn při vyúčtování zahraničních pracovních cest a s tím souvisejícím účtování o cizích měnách. Řešení nejen pro běžné, ale i komplikovanější situace V publikaci Cestovní náhrady v příkladech je zpracováno nejen řešení podle platných právních předpisů k 1. 1. 2013, ale i doporučení postupu v případech, kdy právní předpisy řešení příslušného zvláštního nebo složitějšího případu neuvádějí. Poradí i s řešením souvisejících oblastí Součástí publikace je řada praktických příkladů včetně řešení souvisejících oblastí, např. problematiky vzniku práce přesčas na pracovní cestě, daně silniční při používání vozidel apod., včetně zdůvodnění příslušných postupů a také vzor vnitřní směrnice o cestovních náhradách.Karel JanoušekANAG 2013Kniha, čeština, 384 stran

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.