Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karel Holub: Umění a gastronomie

Knihy

Karel Holub: Umění a gastronomie

Hodnocení: 5x
  • 4

UMĚNÍ A GASTRONOMIE - Karel Holub . Gastronomie se v dějinách lidstva rozvíjela v širokých souvislostech sociálních a kulturních a stala se nedílnou součástí historie lidstva a svědectvím o životě národů a jednotlivých zemí. Kniha vypráví příběh této ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82914
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karel Holub: Umění a gastronomie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 938 Kč

Publikace: Umění a gastronomie - Karel Holub. Gastronomie se v dějinách lidstva rozvíjela v širokých souvislostech sociálních a kulturních a stala se nedílnou součástí historie lidstva a svědectvím o životě národů a jednotlivých zemí. Kniha vypráví příběh této lidské činnosti, jak se odvíjel v dějinách naší civilizace, počínaje dobou hluboko před naším letopočtem, přes jednotlivé historické etapy až do doby současné. Mnoho zajímavého se dozvíme také o vývoji výroby pokrmů a jejich zpracování v Čechách, o životě » ... a dál?

Produkt Karel Holub: Umění a gastronomie

Karel Holub: Umění a gastronomie - parametry

Název produktu: Karel Holub: Umění a gastronomie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 938 Kč
Maximální cena: 1 250 Kč
Ušetríte až: 312 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

UMĚNÍ A GASTRONOMIE - Karel Holub . Gastronomie se vdějinách lidstva rozvíjela vširokých souvislostech sociálních akulturních astala se nedílnou součástí historie lidstva asvědectvím oživotě národů ajednotlivých zemí. Kniha vypráví příběh této lidské činnosti, jak se odvíjel vdějinách naší civilizace, počínaje dobou hluboko před naším letopočtem, přes jednotlivé historické etapy až do doby současné. Mnoho zajímavého se dozvíme také ovývoji výroby pokrmů ajejich zpracování vČechách, oživotě našich předků ajejich vztahu ke kulinářskému umění.Autor knihy zdůrazňuje skutečnost, že dějiny gastronomie nacházely od nejstarších dob odraz vumění, zejména vumělecko řemeslných artefaktech, literatuře ihudbě, ale zejména vumění výtvarném. Tyto skutečnosti dokládá širokým výběrem literárních textů, počínaje antikou azvláště 512 reprodukcemi výtvarných děl od kreseb agrafik až po plakáty afotografie, přičemž převážná pozornost je věnována malbě. Nástěnné malby amozaiky vpozdější době obrazy totiž doslova dokumentují dobový život, nejbližší životní prostředí té které doby iúroveň gastronomie. Výmluvnost zvyšuje skutečnost, že vmalířském znázornění se uplatňovaly všechny slohy atendence, které představují gastronomické skutečnosti zrůzného pohledu avyjadřují iodlišné společenské akulturní postoje.Kniha představuje aanalyzuje podstatné rysy tohoto souběžného vývoje, zejména vevropském prostoru ajejich odkaz vdějinném vývoji. Je nejen poutavým čtením, ale iuměleckým zážitkem pro všechny, kdo obdivují vysoce kvalitní knihy. UMĚNÍ A GASTRONOMIE - Karel Holub od nakladatelství Karel Holub v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.