Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karel Hašpl, Jaroslav Šíma, Norbert Fabián Čapek: Tvůrčí náboženství

Knihy

Karel Hašpl, Jaroslav Šíma, Norbert Fabián Čapek: Tvůrčí náboženství

Hodnocení: 1x
  • 4

Tvůrčí náboženství - Norbert F. Čapek, Karel Hašpl, Jaroslav Šíma. Náboženství obvykle bývá spojováno s tradicí, která odkazuje do minulosti - k prorokům, zakladatelům a moudrosti dávných zjevení. V unitářském pojetí však náboženství vychází z přirozené potřeby člověka "být náboženským", tedy vnášet do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Hašpl, Jaroslav Šíma, Norbert Fabián Čapek: Tvůrčí náboženství koupíte i tady

Specifikace Karel Hašpl, Jaroslav Šíma, Norbert Fabián Čapek: Tvůrčí náboženství

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 105 Kč

Náboženství obvykle bývá spojováno s tradicí, která odkazuje do minulosti - k prorokům, zakladatelům a moudrosti dávných zjevení. V unitářském pojetí však náboženství vychází z přirozené potřeby člově ... a dál?

Produkt Karel Hašpl, Jaroslav Šíma, Norbert Fabián Čapek: Tvůrčí náboženství

Karel Hašpl, Jaroslav Šíma, Norbert Fabián Čapek: Tvůrčí náboženství - parametry

Název produktu: Karel Hašpl, Jaroslav Šíma, Norbert Fabián Čapek: Tvůrčí náboženství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tvůrčí náboženství - Norbert F. Čapek, Karel Hašpl, Jaroslav Šíma. Náboženství obvykle bývá spojováno s tradicí, která odkazuje do minulosti - k prorokům, zakladatelům a moudrosti dávných zjevení. V unitářském pojetí však náboženství vychází z přirozené potřeby člověka "být náboženským", tedy vnášet do svého života vyšší princip bytí, otevírat se Bohu, a tím obohacovat svůj život a své vztahy vůči druhým, světu i vesmíru jako celku. Unitářství po člověku nechce, aby vykonával specifické obřady, odříkával specifické modlitby, meditoval specifickým způsobem a dělal specifická duchovní cvičení. Říká ale - uvaž způsob, jakým žiješ, a hledej vždy věci, kterými se můžeš poučit. Unitářství nechce stavět bariéru mezi tvořivost a náboženství, naopak: tvořivost v náboženství nesmí chybět. Kromě ideových principů unitářství se čtenář alespoň letmo seznámí s dějinami tohoto náboženského směru. Kniha byla poprvé vydána v roce 1936 a od té doby našla mnohé vděčné čtenáře, kterým otevřela nový způsob nahlížení na základní otázky lidské spirituality. Proto vychází znovu, aktualizovaná a doplněná o přílohu z historických fotografií, která působivě doplňuje představu o době a atmosféře, v nichž kniha vznikala. Tvůrčí náboženství - Norbert F. Čapek, Karel Hašpl, Jaroslav Šíma od nakladatelství Unitaria v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.