Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Karel Čapek: Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky

Próza - beletrie

Karel Čapek: Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky

Hodnocení: 1x
  • 4

Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky - Karel Čapek. Kdo zabil slavného herce? Proč zloděj píše básně? Vede mírumilovné sbírání kaktusů ke zločinu? Co s člověkem udělá dvanáct let žaláře? Může Bůh vůbec soudit hříšníky? Odpověď na tyto a mnoho dalších záhadných otázek můžeme najít ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Čapek: Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky koupíte i tady

Specifikace Karel Čapek: Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 212 Kč

Povídky, které se vyznačují detektivní zápletkou a prvky tajemna, vycházely roku 1929 na pokračování v Lidových Novinách. Téhož roku se dočkaly knižního vydání a od té doby se tento oblíbený povídkový soubor dočkal mnoha reedic. Některé zápletky se dočkají logického rozuzlení, u jiných povídek ponechal autor záměrně otevřený konec. Známá je například povídka Šlépěje, která vypráví o záhadě řady stop ve sněhu, která z ničemnic uprostřed ulice končí. Roku 1947 byly některé povídek zfilmovány Martinem » ... a dál?

Produkt Karel Čapek: Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky

Karel Čapek: Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky - parametry

Název produktu: Karel Čapek: Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky - Karel Čapek. Kdo zabil slavného herce? Proč zloděj píše básně? Vede mírumilovné sbírání kaktusů ke zločinu? Co sčlověkem udělá dvanáct let žaláře? Může Bůh vůbec soudit hříšníky? Odpověď na tyto amnoho dalších záhadných otázek můžeme najít vČapkových povídkách, které jsou někdy označovány za nejzdařilejší část jeho rozsáhlého ažánrově pestrého díla. Autor na každé stránce dokazuje, že je výborným vypravěčem, který umí mistrně smíchat detektivní zápletku, humor ajistou dávku mystiky. Navíc sčtenářem řeší mnoho zajímavých astále důležitých etických problémů. Některé povídky se dočkaly ifilmového zpracování. Povídky z jedné a druhé kapsy a další povídky - Karel Čapek od nakladatelství Omega v kategorii Beletrie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Povidky z jedné a druhé kapsy a další povídky - Karel Čapek. Povídky, které se vyznačují detektivní zápletkou a prvky tajemna,

vycházely roku 1929 na pokračování v Lidových Novinách. Téhož roku

se dočkaly knižního vydání a od té doby se tento oblíbený povídkový

soubor dočkal mnoha reedic. Některé zápletky se dočkají logického

rozuzlení, u jiných povídek ponechal autor záměrně otevřený konec.

Známá je například povídka Šlépěje, která vypráví o záhadě řady

stop ve sněhu, která z ničemnic uprostřed ulice končí. Roku 1947

byly některé povídek zfilmovány Martinem Fričem. Publikace: Povidky z jedné a druhé kapsy a další povídky - Karel Čapek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.