MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Karel Čapek, Jan Bažant: Krakatit (komiks)

Komiksy

Karel Čapek, Jan Bažant: Krakatit (komiks) cena od 0 Kč

Karel Čapek, Jan Bažant: Krakatit (komiks)

Hodnocení: 1x
  • 4

Čapkův román Krakatit (1924) vychází z obdobného vynálezu, jaký autor popsal v Továrně na absolutno. Vynálezce Prokop objeví způsob, jak nechat jakoukoliv látku rozpadnout na atomy. Při tom se výbuchem uvolní obrovské množství energie. Vyrobí látku zvanou „krakatit" - nejstrašnější výbušninu na světě, kterou je ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Karel Čapek, Jan Bažant: Krakatit (komiks) - parametry

Název produktu: Karel Čapek, Jan Bažant: Krakatit (komiks)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čapkův román Krakatit (1924) vychází z obdobného vynálezu, jaký autor popsal v Továrně na absolutno. Vynálezce Prokop objeví způsob, jak nechat jakoukoliv látku rozpadnout na atomy. Při tom se výbuchem uvolní obrovské množství energie. Vyrobí látku zvanou „krakatit" - nejstrašnější výbušninu na světě, kterou je možné přivést k výbuchu na dálku elektromagnetickými vlnami. Prokop si uvědomí dosah svého objevu - vlastník krakatitu by se mohl stát vládcem světa. Uvědomí si to i jiní a pokoušejí se Prokopa o vynález připravit. Část vzorce získá bývalý Prokopův spolupracovník Tomeš a snaží se výbušninu vyrobit také. Prokop svodům odolá, vzorec neprozradí a ke konci je svědkem tragického výbuchu laboratoře, v níž se Tomeš pokoušel výbušninu připravit. Prokop, blouznící v horečkách, se na závěr setkává s pohádkovým stařečkem-bohem a přijímá od něj smiřující poselství o dobru a nutnosti dělat pouze věci prospěšné lidem. Ilustrácie: Jan Bažant Publikace: Krakatit - Čapek Karel;Bažant Jan. Podle románu Karla Čapka nakreslil Jan Bažant. Publikace: Krakatit - Čapek Karel;Bažant Jan. Kde skončí vynález třaskaviny nesmírné síly? Podle slavného románu Karla Čapka nakreslil komiks Jan Bažant. Karel Čapek; Jan BažantTALPRESS 2009Kniha, čeština, 30 stran


Přidat recenzi pro Karel Čapek, Jan Bažant: Krakatit (komiks)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.