Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karel Bartuška: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV.

Knihy

Karel Bartuška: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV.

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Předmluva 5 Optika 5.1 Paprsková optika 5.2 Vlnová optika 5.3 Fotometrie 6 Speciální teorie relativity 7 Fyzika mikrosvěta 7.1 Základní pojmy kvantové fyziky 7.2 Elektronový obal 7.3 Jaderná fyzika 8 Astrofyzika Čtvrtý díl čtyřdílné sbírky. Svojí koncepcí odpovídá učebnicím fyziky pro gymnázia a střední školy. Sbírka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Bartuška: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV. koupíte i tady

Specifikace Karel Bartuška: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 106 Kč

Čtvrtý díl čtyřdílné sbírky. Svojí koncepcí odpovídá učebnicím fyziky pro gymnázia a střední školy. Sbírka je pojata netradičně, jsou v ní uvedena různá řešení úloh, jejich diskuse a analýza typických ... a dál?

Produkt Karel Bartuška: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV.

Karel Bartuška: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV. - parametry

Název produktu: Karel Bartuška: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 138 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Předmluva 5 Optika 5.1 Paprsková optika 5.2 Vlnová optika 5.3 Fotometrie 6 Speciální teorie relativity 7 Fyzika mikrosvěta 7.1 Základní pojmy kvantové fyziky 7.2 Elektronový obal 7.3 Jaderná fyzika 8 Astrofyzika Čtvrtý díl čtyřdílné sbírky. Svojí koncepcí odpovídá učebnicím fyziky pro gymnázia a střední školy. Sbírka je pojata netradičně, jsou v ní uvedena různá řešení úloh, jejich diskuse a analýza typických chyb, kterých se žáci při řešení dopouštějí. Publikace: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV - K.Bartuška. Optika, Speciální teorie relativity, Fyzika mikrosvěta,

Astrofyzika

Čtvrtý díl čtyřdílné sbírky. Svojí koncepcí odpovídá učebnicím

fyziky pro gymnázia a střední školy. Sbírka je pojata netradičně,

jsou v ní uvedena různá řešení úloh, jejich diskuse a analýza

typických chyb, kterých se žáci při řešení dopouštějí. Publikace: Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy IV - K.Bartuška. Karel BartuškaOdesíláme 05.02.2014Optika, Speciální teorie relativity, Fyzika mikrosvěta, AstrofyzikaPROMETHEUSKniha, čeština, 198 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.