MENU

Srovnání cen » Dům, byt a zahrada » Sekačky » Robotické sekačky » Srovnání cen Kärcher RLM 4

Robotické sekačky

Kärcher RLM 4

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4054278438382

Jednoduše si natáhněte nohy a užívejte si zaslouženého volna, zatímco sekačka RLM 4 samostatně poseká váš trávník. V rámci vymezovacího kabelu se robotická zahradní sekačka naviguje principem náhody po ploše trávníku, aniž by za sebou zanechávala stopy po sekání. Díky programování volitelných bodů vstupu podél ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Doporučujeme Kärcher RLM 4

Specifikace Kärcher RLM 4

Kategorie Robotické sekačky
Výrobce KARCHER
Nejnižší cena 26 620 Kč

Jednoduše si natáhněte nohy a užívejte si zaslouženého volna, zatímco sekačka RLM 4 samostatně poseká váš trávník. V rámci vymezovacího kabelu se robotická zahradní sekačka naviguje principem náhody po ploše trávníku, aniž by za sebou zanechávala stopy po sekání. Díky programování volitelných bodů vstupu podél vymezovacího kabelu zvládne spolehlivě i členitou plochu trávníku. Jemně nasekaná tráva v něm zůstane ležet jako přirozené hnojivo a není třeba ji shrabovat. O ostrý sestřih trávníku se starají dvoustranně » ... a dál?

Produkt Kärcher RLM 4

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


BOSCH Indego 350 Connect

BOSCH Indego 350 Connect

od 22 299 Kč

BOSCH ARM 32

BOSCH ARM 32

od 2 199 Kč

BOSCH UniversalRotak 450

BOSCH UniversalRotak 450

od 3 999 Kč

BOSCH Rotak 32 LI

BOSCH Rotak 32 LI

od 8 299 Kč

Kärcher RLM 4 - parametry

Název produktu: Kärcher RLM 4
Výrobce: KARCHER
Minimální cena: 26 620 Kč
Maximální cena: 28 473 Kč
Ušetríte až: 1 853 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jednoduše si natáhněte nohy a užívejte si zaslouženého volna, zatímco sekačka RLM 4 samostatně poseká váš trávník. V rámci vymezovacího kabelu se robotická zahradní sekačka naviguje principem náhody po ploše trávníku, aniž by za sebou zanechávala stopy po sekání. Díky programování volitelných bodů vstupu podél vymezovacího kabelu zvládne spolehlivě i členitou plochu trávníku. Jemně nasekaná tráva v něm zůstane ležet jako přirozené hnojivo a není třeba ji shrabovat. O ostrý sestřih trávníku se starají dvoustranně broušené nože. Oba doplňkové prostorové nože snižují znečištění v krytu a podporují funkci mulčování. Pokud dojde k vybití baterie, vrátí se sekačka RLM 4 zcela samostatně do nabíjecí stanice. I stoupání v zahradě až do 45 procent zvládne RLM 4 bez námahy. CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY A VÝHODY Systém 4 nožů pro dokonalý sestřih - Dvoustranně broušené nože pro dokonalý sestřih trávníku. Prostorový nůž proti nečistotám v krytu a pro jemné mulčování. Zvládne stoupání až do 45 procent -

Horolozec ve své třídě. Robotická sekačka RLM 4 zvládne bez problému stoupání v zahradě až do 45 procent. Pogumovaná kola s přilnavým profilem se starají o optimální trakci a velmi dobrou přilnavost k zemi. Automatický systém nabíjení - RLM 4 se automaticky vrátí při prázdném akumulátoru zpět do nabíjecí stanice. Multisenzorová technologie - Po kolizi změní RLM 4 automaticky směr jízdy. Při nadzvednutí sekačky se nože automaticky zastaví. Nastavitelný dešťový senzor umožňuje volbu, zda RLM 4 zajede při dešti do nabíjecí stanice nebo bude sekat dále. Sekání krajů a úzkých míst - RLM 4 seká až na několik málo centimetrů do kraje trávníku. Není nutné manuální dosekávání hrany trávníku. Úzká místa s minimální šířkou 60 centimetrů zvládne RLM 4 bez problémů. Nože s dlouhou životností - Po opotřebení lze nože namontovat obráceně, což prodlouží jejich životnost na dvojnásobek. Tvrzené nože mají delší životnost a díky není jejich výměna častá. Komfortní obsluha - Displej pro snadné nastavení požadované doby

sekání nebo pro manuální spuštění a zastavení. Bezproblémová změna žací výšky trávníku v rozsahu 25 až 55 milimetrů pouze jedním hmatem ruky. Vestavěnou lupou lze rychle a jednoduše rozpoznat nastavenou žací výšku. Ochrana proti krádeži - Blokování PIN kódu a funkce alarmu se starají o ochranu robotické sekačky proti krádeži. Individuální nastavení PIN kódu. Volitelné body zahájení - Programování 3 volitelných bodů zahájení pro sekání i členitých / vzdálených ploch. Vybavení Nabíjecí stanice Vymezovací kabel, 100 m Travní kolíky, 90 kusy Senzorová technologie, Senzor nárazu, senzor sklonu, senzor zdvihu, senzor broušení Ochrana proti krádeži Displej obsluhy Funkce mulčování Sekání trávníku Sekání do krajů Dešťový senzor Typ:

Typ: Robotická sekačka

Způsob provozu: Aku baterie

Technické údaje:

Max. plocha trávníku (m2): 500

Max. sklon (stupňů): 45

Počet nastavování žací výšky: 6

Výška střihu (mm): 25 - 55

Šířka řezu (cm): 20

Max. hlasitost (dB): 60

Vybavení:

Funkce mulčov


Přidat recenzi pro Kärcher RLM 4

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BOSCH Indego vymezovací obvodový kabel 100m

BOSCH Indego vymezovací obvodový kabel 100m

Příslušenství ke strojům Bosch Indego - struna s plastovým obalem na vymezení obvodu trávníku. Vymezovací obvodový kabel BOSCH Indego je příslušenstvím k robotické sekačce BOSCH Indego. Jedná se o strunu s plastovým obalem. S její pomocí vymezíte obvod »

od 1 799 Kč

ve 2 obchodech

BOSCH Indego upevňovací kolíky 100ks

BOSCH Indego upevňovací kolíky 100ks

Příslušenství Fixační kolíky k připevnění vymezovacího obvodového kabelu ke strojům Bosch Indego. Využijte i vy naší skvělé cenové nabídky na fixační kolíky FF.016.800.484 od společnosti Bosch. Tento produkt je určen ke snadné instalaci vymezovacího »

od 359 Kč

ve 2 obchodech

BOSCH Indego upevňovací kolíky 20ks

BOSCH Indego upevňovací kolíky 20ks

Příslušenství Fixační kolíky k připevnění vymezovacího obvodového kabelu ke strojům Bosch Indego. Využijte i vy naší skvělé cenové nabídky na fixační kolíky F.016.800.485 od společnosti Bosch. Tento produkt je určen ke snadné instalaci vymezovacího »

od 159 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.