Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kapesní učebnice akupunktury

Knihy naučná literatura

Kapesní učebnice akupunktury

Hodnocení: 1x
  • 4

Skvěle dokumentovaná a přehledná učebnice s 367 barevnými vyobrazeními - anatomickými kresbami a fotografiemi - seznamuje se třemi léčebnými systémy akupunktury: body tělními, ušními a spouštěcími. Kniha má jasný didaktický koncept, body jsou přesně popsány, anatomické kresby a fotografie pomáhají rychlé lokalizaci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kapesní učebnice akupun..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kapesní učebnice akupunktury koupíte i tady

Specifikace Kapesní učebnice akupunktury

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 720 Kč

Skvěle dokumentovaná a přehledná učebnice (367 barevných vyobrazení - anatomických kreseb a fotografií) seznamuje se třemi léčebnými systémy akupunktury - body tělními, ušními a spouštěcími.Kniha má j ... a dál?

Produkt Kapesní učebnice akupunktury

Kapesní učebnice akupunktury - parametry

Název produktu: Kapesní učebnice akupunktury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 720 Kč
Maximální cena: 849 Kč
Ušetríte až: 129 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skvěle dokumentovaná a přehledná učebnice s 367 barevnými vyobrazeními - anatomickými kresbami a fotografiemi - seznamuje se třemi léčebnými systémy akupunktury: body tělními, ušními a spouštěcími. Kniha má jasný didaktický koncept, body jsou přesně popsány, anatomické kresby a fotografie pomáhají rychlé lokalizaci bodu. Je to praktický návod k provádění akupunktury, který se příliš nezabývá teoriemi a výklady akupunktury, ale popisuje zejména její použití v praxi. Patofyziologicky se publikace zabývá pouze výkladem vzniku spouštěcích bodů a patofyziologií svalové bolesti. Je určena všem, kteří se akupunkturou zabývají, a je velmi lákavá tím, že má naprosto srozumitelnou obrazovou dokumentaci, která je prakticky použitelná ... Jde o překlad již 3. vydání učebnice, kterou vydalo známé nakladatelství tohoto typu literatury Hippokrates (z nakladatelské skupiny Thieme Verlag). Publikace: Kapesní učebnice akupunktury - body tělové, ušní a spouštěcí. Překlad 3. vydání - Hecker Hans–Ulrich;Steveling Angelika;Peuker Elmar T.;Kastener Jörg;Liebchen Kay. Skvěle dokumentovaná a přehledná učebnice (367 barevných vyobrazení

- anatomických kreseb a fotografií) seznamuje se třemi léčebnými

systémy akupunktury - body tělními, ušními a spouštěcími.Kniha má

jasný didaktický koncept, body jsou přesně popsány, anatomické

kresby a fotografie pomáhají rychlé lokalizaci bodu.Jde o překlad

již 3. vydání učebnice, kterou vydalo známé nakladatelství tohoto

typu literatury Hippokrates (z nakladatelské skupiny Thieme

Verlag). Publikace: Kapesní učebnice akupunktury - body tělové, ušní a spouštěcí. Překlad 3. vydání - Hecker Hans–Ulrich;Steveling Angelika;Peuker Elmar T.;Kastener Jörg;Liebchen Kay.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.