Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kamila Ženatá: Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I

Knihy naučná literatura

Kamila Ženatá: Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I

Hodnocení: 1x
  • 4

Obrazy z nevědomí – Arteterapie a sebezkušenost I - Práce v arteterapeutické skupině - Kamila Ženatá. Aktualizované vydání úspěšné publikace, která obsahuje kompletní informace o skupinových terapeutických procesech v autorčině ateliéru. Kamila Ženatá vytvořila ucelený systém práce s uzavřenými skupinami. V knize ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77927
skladem

Jaké má kniha
Obrazy z nevědomí - Art..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kamila Ženatá: Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I koupíte i tady

Specifikace Kamila Ženatá: Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 196 Kč

Aktualizované vydání úspěšné publikace, která obsahuje kompletní informace o skupinových terapeutických procesech v autorčině ateliéru. Kamila Ženatá vytvořila ucelený systém práce s uzavřenými skupin ... a dál?

Produkt Kamila Ženatá: Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I

Kamila Ženatá: Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I - parametry

Název produktu: Kamila Ženatá: Obrazy z nevědomí - Arteterapie a sebezkušenost I
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obrazy z nevědomí – Arteterapie a sebezkušenost I - Práce v arteterapeutické skupině - Kamila Ženatá. Aktualizované vydání úspěšné publikace, která obsahuje kompletní informace o skupinových terapeutických procesech v autorčině ateliéru. Kamila Ženatá vytvořila ucelený systém práce s uzavřenými skupinami. V knize čtenářsky přístupnou formou popisuje bohaté osobní zkušenosti ze své více než dvacetileté terapeutické praxe. Přibližuje možnosti procesu sebevyjádření pomocí výtvarných technik a imaginace. Vysvětluje principy a postupy práce s klienty. V nabízených tématech se dotýká struktury osobnosti člověka a povzbuzuje čtenáře k jeho vlastnímu sebepoznání. Ukazuje jednotlivé kroky vedoucí k vyjádření, pochopení, přijetí a zpracování životní cesty jako tvůrčího procesu. Knihu působivě dotvářejí citace autentických výpovědí členů jednotlivých skupin. Obrazy z nevědomí jsou určeny širokému okruhu čtenářů: zájemcům o seberozvoj, profesionálním pracovníkům v psychoterapii a pomáhajících profesích i studentům psychologie, pedagogiky a souvisejících oborů. Kamila Ženatá je hostující členkou České společnosti pro psychoanalytickou terapii. Aktivní imaginaci studovala v Praze u jungiánského terapeuta Pietera Middelkoopa (Integration Institute for Development and Therapy, Arnhem). Ve své tvorbě se soustavně zabývá jednak pamětí a nevědomím (vzpomínky, sny, sítě vztahů a vlivů), jednak pozorováním a zaznamenáváním přírodních situací a jevů. Společné pole obou zájmů tvoří vnímání světa jako cyklu proměn energií v příbězích, souvislostech a nevyslovitelném koloběhu všehomíra. Obrazy z nevědomí – Arteterapie a sebezkušenost I - Práce v arteterapeutické skupině - Kamila Ženatá od nakladatelství Kolem v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.