Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Kamila Šimková-Broulová, Vladimír Šimek: Zápisky z cest po Jižní Americe

Próza - beletrie

Kamila Šimková-Broulová, Vladimír Šimek: Zápisky z cest po Jižní Americe

Hodnocení: 1x
  • 4

Zápisky z cest po Jižní Americe - Kamila Šimková Broulová, Šimek Vladimír. Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, „ochutnat“ zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a poznat zajímavá místa, tradice i všední život ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Zápisky z cest po Jižní..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kamila Šimková-Broulová, Vladimír Šimek: Zápisky z cest po Jižní Americe koupíte i tady

Specifikace Kamila Šimková-Broulová, Vladimír Šimek: Zápisky z cest po Jižní Americe

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 316 Kč

Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, „ochutnat“ zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a po ... a dál?

Produkt Kamila Šimková-Broulová, Vladimír Šimek: Zápisky z cest po Jižní Americe

Kamila Šimková-Broulová, Vladimír Šimek: Zápisky z cest po Jižní Americe - parametry

Název produktu: Kamila Šimková-Broulová, Vladimír Šimek: Zápisky z cest po Jižní Americe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 316 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zápisky z cest po Jižní Americe - Kamila Šimková Broulová, Šimek Vladimír. Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, „ochutnat“ zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a poznat zajímavá místa, tradice i všední život jejich původních obyvatel, ale i seznámit se s ojedinělými životními příběhy Čechů, ať už sem zavítali před několika staletími, nebo se jim Latinská Amerika stala domovem teprve nedávno. Forma deníku se střídá s faktografickým popisem vybraných lokalit a životními příběhy nejzajímavějších českých krajanů, včetně úryvků z historických dokumentů a výsledků unikátních českých expedic, které oba autoři organizovali a jichž se zúčastnili (např. Hatun Mayu k pramenům Amazonky, Yuraq Rumi, jejímž cílem bylo pokusit se odhalit tajemství záhadných inckých kamenů či Maturacá, která objevila místo další bifurkace mezi Orinokem a Amazonkou). Geografka Mgr. Kamila Šimková Broulová a fotograf a kameraman Vladimír Šimek do této oblasti zamířili v uplynulých dvanácti letech mnohokrát a jsou autory dokumentárního cyklu České televize „České stopy ... ve světě“, jehož cílem je přibližovat lidem v Čechách zajímavé osudy krajanů, kteří se významný způsobem zapsali do historie nejrůznějších oblastí zejména právě v někdejším Novém světě. Zápisky z cest po Jižní Americe - Kamila Šimková Broulová, Šimek Vladimír od nakladatelství v kategorii Cestopisy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Vědecká studie doktorky Prudencie Skeptické z výzkumného institutu JSML (Jako svobodná myslím lépe) prokázala, že v průběhu historie muži brázdili oceány, aby hledali nové světy, zatímco ženy brázdily oceány, aby se provdaly za někoho, koho v životě neviděly, muži při hledání původu života prozkoumali moře, země, hory a vesmír, ženy prozkoumaly nebesa, moře a zemi při hledání vysněných princů, muži se usilovně zabývali dešifrováním genetické mapy, zatímco ženy se zaměstnávaly dešifrováním mužů. A víte proč? Protože my ženy jsme až dosud žily, generace za generací, nakažené virem romantismu: je to velmi nakažlivý virus, který, stejně jako celulitida, napadá jenom nás ženy. Jeho jménem pak provádíme takové pošetilosti, že vidíme prince v žabácích, zamilujeme se do Drákuly nebo provozujeme sex bez ochrany. Tato zábavná, ale nikoho nešetřící kniha plná ženských hormonů, hledá odpověď na otázku, kterou si neustále klade Julie uvnitř nás: když jsem tak inteligentní ... proč se stále a stále zamilovávám ?


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.