Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kamil Rodan: Dějiny zemědělství v Rakouském Slezsku v letech 1848 - 1914

Učebnice/Odborná literatura

Kamil Rodan: Dějiny zemědělství v Rakouském Slezsku v letech 1848 - 1914

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je zaměřena na dějiny agrární sektoru v prostoru tzv. Rakouského Slezska v historickém období 1848-1914. Jejím cílem je přiblížit čtenářům základní vývojové tendence v zemědělství v procesu modernizace a poukázat na některá specifika úzce vymezeného regionu a jeho jednotlivých částí. Práce je vedena v linii ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kamil Rodan: Dějiny zemědělství v Rakouském Slezsku v letech 1848 - 1914

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 335 Kč

Publikace je zaměřena na dějiny agrární sektoru v prostoru tzv. Rakouského Slezska v historickém období 1848-1914. Jejím cílem je přiblížit čtenářům základní vývojové tendence v zemědělství v procesu ... a dál?

Produkt Kamil Rodan: Dějiny zemědělství v Rakouském Slezsku v letech 1848 - 1914

Kamil Rodan: Dějiny zemědělství v Rakouském Slezsku v letech 1848 - 1914 - parametry

Název produktu: Kamil Rodan: Dějiny zemědělství v Rakouském Slezsku v letech 1848 - 1914
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je zaměřena na dějiny agrární sektoru v prostoru tzv. Rakouského Slezska v historickém období 1848-1914. Jejím cílem je přiblížit čtenářům základní vývojové tendence v zemědělství v procesu modernizace a poukázat na některá specifika úzce vymezeného regionu a jeho jednotlivých částí. Práce je vedena v linii obecné (popis jednotlivých součástí zemědělské prvovýroby a jejích předpokladů jako charakteristika klimatických a půdních podmínek, rostlinné a živočišné výroby, vlastnických vztahů apod.), na příkladech dvou vybraných velkostatků však akcentuje i specifika regionu a poskytuje náhled na hospodaření v menším než celozemském měřítku. ((základní vývojové tendence))


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.