Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kamil Kraus: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky

Učebnice/Odborná literatura

Kamil Kraus: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky - Kamil Kraus. Frázová slovesa jsou nezbytnou součástí moderního anglického jazyka a jejich znalost je nevyhnutelná jak při čtení klasické literatury či současného tisku, tak při běžné komunikaci s rodilým Angličanem. Učebnice umožní všem zájemcům osvojit si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kamil Kraus: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky koupíte i tady

Specifikace Kamil Kraus: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 237 Kč

jak při čtení klasické literatury či současného tisku, tak při běžné komunikaci s rodilým Angličanem. Učebnice umožní všem zájemcům osvojit si anglická frázová slovesa, může posloužit také k samostu ... a dál?

Produkt Kamil Kraus: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky

Kamil Kraus: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky - parametry

Název produktu: Kamil Kraus: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 327 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky - Kamil Kraus. Frázová slovesa jsou nezbytnou součástí moderního anglického jazyka a jejich znalost je nevyhnutelná jak při čtení klasické literatury či současného tisku, tak při běžné komunikaci s rodilým Angličanem. Učebnice umožní všem zájemcům osvojit si anglická frázová slovesa, může posloužit také k samostudiu nebo při výuce v jazykových školách či kurzech. Kniha je rozdělena do dvou částí. První část, výkladová, obsahuje více než 1300 vybraných frázových sloves s příkladovými větami. Slovesa v ní však nejsou seřazena abecedně, jako v mnoha jiných příručkách, ale podle částic a významů, které jednotlivé částice slovesům dodávají. Tato forma uspořádání umožní efektivní zapamatování a současně napomůže pochopit význam jednotlivých sloves. V druhé části se nacházejí cvičení, díky kterým si můžete zkontrolovat a utvrdit získané znalosti. Správné odpovědi je možné ověřit v klíči na konci knihy. Na přiloženém CD najdete interaktivní cvičení ve formě překladu do češtiny a z češtiny, doplňování chybějících částic a sloves, stanovení synonym. Své odpovědi si můžete ihned ověřit, a to i pomocí poslechu. Fráze namluvil rodilý mluvčí, takže si procvičíte také správnou výslovnost a porozumění mluvenému slovu. Učebnice předpokládá znalost základní anglické mluvnice a slovní zásoby. Publikace: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky - Kamil Kraus. Kamil KrausPro školy a samoukyCPress 2008Kniha, čeština, 176 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.