Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Kaloba kapky 20 ml

Léky na dýchání

Kaloba kapky 20 ml

Hodnocení: 19x
  • 3.05263

PŘÍBALOVÁ INFROMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Kaloba Perorální kapky roztok Pelargonii sidoides extractum fluidum (1 : 8 – 10) (EPs 7630) extrahováno 11% ethanolem (m/m) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kaloba kapky 20 ml koupíte i tady

Specifikace Kaloba kapky 20 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce Dr. Willmar Schwabe
Nejnižší cena 116 Kč

Kaloba je rostlinný lék obsahující vysušený extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides. Je určen k léčbě akutního zánětu průdušek nevyžadujícího antibiotickou léčbu. Příznaky akutního zánětu průdušek: Suchý, dráždivý kašel s bolestí při kašli nebo vlhký kašel s obtížným vykašláváním hlenu Může být zvýšená teplota Zánět horních cest dýchacích (rýma, zánět nosohltanu, škrábání v krku) Perorální kapky Kaloba mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 1 roku. Jak se přípravek Kaloba užívá: Dospělí a dospívající » ... a dál?

Produkt Kaloba kapky 20 ml

Kaloba kapky 20 ml - parametry

Název produktu: Kaloba kapky 20 ml
Výrobce: Dr. Willmar Schwabe
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.05 bodů z 5
Počet hodnocení: 19 x
Hodnocení:
  • 3.05263
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFROMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Kaloba Perorální kapky roztok Pelargonii sidoides extractum fluidum (1 : 8 – 10) (EPs 7630) extrahováno 11% ethanolem (m/m) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Kalobu musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěla. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informaci nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Kaloba a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Kalobu užívat 3. Jak se Kaloba užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Kalobu uchovávat 6. Další informace 1. CO JE KALOBA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Farmakoterapeutická skupina léky proti kašli a nachlazení Indikace Přípravek se užívá na zmírnění příznaků při akutních onemocněních dýchacích cest. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělým nebo podáván dětem od 1 roku při akutních onemocněních dýchacích cest (jako např.akutní zánět průdušek), které se na počátku projevují kašlem nebo rýmou, případně bolestí a škrábáním v krku. Následně může docházet ke zhoršení příznaků, které mohou vyústit až do akutního zánětu průdušek. Pro tento zánět je charakteristický suchý kašel s bolestí při kašli, obtížné odkašlávání hlenu, nepřítomnost hnisu a krve v hlenu, přičemž klinické příznaky mohou být přítomny bez horečky nebo provázeny zvýšenou teplotou. V případě zhoršení stavu, změny charakteru hlenu (výskyt hnisu nebo krve ), vysoké horečky vyhledejte lékaře, který zváží případnou antibiotickou léčbu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE KALOBU UŽÍVAT Neužívejte Kalobu - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na výtažek z Pelargonium sidoides nebo na kteroukoli další složku Kaloby Zvláštní opatrnosti při použití Kaloby je zapotřebí - v případě, že se Vás stav do 3 dnů nezlepší nebo se zhorší, poraďte se s lékařem - pokud máte horečku trvající několik dní, dušnost nebo vykašláváte krvavý hlen, ihned uvědomte svého lékaře - podávání Kaloby dětem mladším než jeden rok se vzhledem k chybějícím údajům nedoporučuje - z bezpečnostních důvodů byste neměli užívat Kalobu při zvýšeném riziku krvácení anebo při užívaní léků, které snižují srážlivost krve - neužívejte Kalobu, jestliže máte závažné onemocnění jater nebo ledvin, protože pro tyto případy nejsou k dispozici potřebné údaje - pokud trpíte autoimunitními onemocněními , imunodeficientními stavy (stavy se sníženou obranyschopností) nebo chronickými zánětlivými onemocněními (např. chronický zánět průdušek), kontaktujte před užitím Kalob


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.