kalkulacka Porovnejte si, která lednička je nejúspornější

Školním létům už odzvonilo a vy stále sbíráte áčka a více či méně významná plus? I když vás za to rodiče dříve chválili, ve světě chladniček to nemusí být ta nejlepší cesta. Naší kalkulačky se děsit nemusíte, nenajdete zde sinus ani cosinus, ale to, která lednička se vám z hlediska energetických úspor nejvíce vyplatí.

Kalkulačka vám spočítá, která lednička se vám nejvíce vyplatí v horizontu 5, 8 nebo 10 let. Hravě tak najdete nejideálnější lednici, se kterou budete moci šetřit peníze ze svého rodinného rozpočtu po několik dalších let.


Kč / kWh
Výchozí hodnota pro výpočet je 4,34 Kč / kWh. Je to průměrná cena elektrické energie podle Evropského statistického úřadu za rok 2016. Znáte-li svoji cenu energie, hodnotu si v poli libovolně přepište.

Lednice k porovnání (0)
Kalkulačka pracuje s průměrnými hodnotami kupních cen, proto mohou být výsledné hodnoty lehce zkresleny. Je důležité brát v úvahu i používání chladničky a kolik stojí elektrická energie od vašeho dodavatele (např. PRE, ČEZ,..).

Zajímáte se o to, jak uspořit ještě více? Na téma úspor v domácnosti jsme sepsali článek.Nejčastěji porovnávané ledničky


Žebříčky nejúspornějších ledniček

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.