Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ka Wai Cheung: Vývojářův kód

Učebnice/Odborná literatura

Ka Wai Cheung: Vývojářův kód

Hodnocení: 1x
  • 4

Nechcete se za svůj kód stydět? Hledáte tipy, jak vyvíjet moderně a držet krok s dobou? Máte už po krk stokrát omílaných pravidel, jak by měl kód vypadat? Zpomalte, po­odstupte a zkuste se na svou práci podívat i očima druhých. V padesáti krátkých lekcích se společně s autorem zamyslíte nad prací programátora hodně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vývojářův kód
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ka Wai Cheung: Vývojářův kód koupíte i tady

Specifikace Ka Wai Cheung: Vývojářův kód

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 250 Kč

Seznamte se s praktickými radami, jak být lepším programátorem. Nečekejte nudné teoretické poučky, dlouhé výpisy kódu nebo popis specifických metod některého z programovacích jazyků. V padesátce užite ... a dál?

Produkt Ka Wai Cheung: Vývojářův kód

Ka Wai Cheung: Vývojářův kód - parametry

Název produktu: Ka Wai Cheung: Vývojářův kód
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 250 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nechcete se za svůj kód stydět? Hledáte tipy, jak vyvíjet moderně a držet krok s dobou? Máte už po krk stokrát omílaných pravidel, jak by měl kód vypadat? Zpomalte, po­odstupte a zkuste se na svou práci podívat i očima druhých. V padesáti krátkých lekcích se společně s autorem zamyslíte nad prací programátora hodně zeširoka. Nečekejte žádné teoretické poučky, pravidla, nebo snad přímo popis specifických algoritmů či metod nějakého programovacího jazyka. Místo toho se podíváte na práci vývojáře z dálky a v širším kontextu, abyste získali potřebný nadhled – při programování totiž ani zdaleka nejde jenom o kód. Praktické rady a návody v knize najdou nejen samotní programátoři a další spřízněné profese (softwaroví architekti, vedoucí týmů či testeři), ale i ti, kteří s programátory (a nejen s nimi) musí denně (spolu)pracovat. S publikací se mimo jiné naučíte: - Nastavit hranice projektu - Efektivně řídit svůj čas a úkoly - Pracovat se starým kódem - Připravit a automatizovat testy - Zapojit klienty do projektu - Nechat kód pracovat za vás   O autorovi: Ka Wai Cheung je vývojář, designér a zakladatel týmu webových vývojářů We Are Mammoth, kteří se specializují na přístupnost webů. Je též spoluautorem několika knih zaměřených na webové technologie. Kniha Neopakujte chyby jiných. Kniha Vývojářův kód Neopakujte chyby jiných osloví širokou řadu čtenářů. Především tak ty, kteří úpěnlivě hledají nový způsob jak vlastně programovat. Jak by měl kód vlastně vypadat?Publikace je originálním dílem pana Ka Wai Cheunga. Vývojářem, designérem a zakladatelem týmu webových vývojářů We Are Mammoth. Její pohled na to, že programování není jen o kódu samotném, je mířen nejen samotným programátorům ale i dalším blízkým profesím (architektům, vedoucím týmů či testerům). Zde v padesáti krátkých lekcích vám autor ukáže, jak na vaši práci hledět s odstupem a patřičnou objektivitou. Jedině tak získáte ten pravý nadhled a vaše práce tak dostane ten vytoužený nový spád.Parametry a specifikace:Nastavit hranice projektuEfektivně řídit svůj čas a úkolyPracovat se starým kódemPřipravit a automatizovat testyZapojit klienty do projektuNechat kód pracovat za vás


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.