Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Hudba » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen K nové maturitě bez obav

Cizojazyčné knihy

K nové maturitě bez obav

Hodnocení: 1x
  • 4

, Příručka pro přípravu na novou maturitu. Šest modelových maturitních testů na úrovni B1. V každém testu se ověřuje poslech s porozuměním, čtení s porozuměním a jazyková kompetence, psaní a mluvení. V úvodní kapitole informace o nové maturitě (struktura, délka, hodnocení), tipy pro studenty jak správně řešit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.75795
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? K nové maturitě bez obav koupíte i tady

Specifikace K nové maturitě bez obav

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 185 Kč

Příručka pro přípravu na novou maturitu. Šest modelových maturitních testů na úrovni B1. V každém testu se ověřuje poslech s porozuměním, čtení s porozuměním a jazyková kompetence, psaní a mlu ... a dál?

Produkt K nové maturitě bez obav

K nové maturitě bez obav - parametry

Název produktu: K nové maturitě bez obav
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

, Příručka pro přípravu na novou maturitu. Šest modelových maturitních testů na úrovni B1. V každém testu se ověřuje poslech s porozuměním, čtení s porozuměním a jazyková kompetence, psaní a mluvení. V úvodní kapitole informace o nové maturitě (struktura, délka, hodnocení), tipy pro studenty jak správně řešit jednotlivé části. Modelová zkouška na CD v příručce. Všechny poslechové texty na CD.

Druh sortimentu : CD, K nové maturitě bez obav CD ke knize testů (audio CD), Jazyk : Němčina, Počet stran : neuvedeno CD K nové maturitě bez obav - Klett - Jazyk: DE - ISBN: 859-52-02-60008-7 - Médium CD Klett 2008Médium CD, němčinaaudio CD ke knize testů z německého jazyka


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.