Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Just Knud Qvigstad: O muži, který si koupil svědění

Knihy

Just Knud Qvigstad: O muži, který si koupil svědění

Hodnocení: 1x
  • 4

O muži, který si koupil svědění – Laponské mýty - pohádky a pověsti Sámů - Just Knud Qvigstad. Výbor ze čtyřdílné sbírky laponských (sámských) pohádek a pověstí sesbíraných J. K. Qvikstadem si zachovává formální členění příběhů podle tří úrovní skutečnosti, které jsou často zobrazovány na šamanských bubíncích: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Just Knud Qvigstad: O muži, který si koupil svědění koupíte i tady

Specifikace Just Knud Qvigstad: O muži, který si koupil svědění

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 217 Kč

Výbor ze čtyřdílné sbírky laponských (sámských) pohádek a pověstí sesbíraných J. K. Qvikstadem si zachovává formální členění příběhů podle tří úrovní skutečnosti, které jsou často zobrazovány na šamanských bubíncích: příběhy z cizího světa (boj, erotika, kontakt s ďáblem), příběhy z blízkého světa (rodina, sousedé, Čudové, šamani, zvířata, znamení smrti, střet starých a nových časů, stallové a trollové aj.) a příběhy o mrtvých (mrtvoly, štvanci). ... a dál?

Produkt Just Knud Qvigstad: O muži, který si koupil svědění

Just Knud Qvigstad: O muži, který si koupil svědění - parametry

Název produktu: Just Knud Qvigstad: O muži, který si koupil svědění
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 217 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

O muži, který si koupil svědění – Laponské mýty - pohádky a pověsti Sámů - Just Knud Qvigstad. Výbor ze čtyřdílné sbírky laponských (sámských) pohádek a pověstí sesbíraných J. K. Qvikstadem si zachovává formální členění příběhů podle tří úrovní skutečnosti, které jsou často zobrazovány na šamanských bubíncích: příběhy z cizího světa (boj, erotika, kontakt s ďáblem), příběhy z blízkého světa (rodina, sousedé, Čudové, šamani, zvířata, znamení smrti, střet starých a nových časů, stallové a trollové aj.) a příběhy o mrtvých (mrtvoly, štvanci). O muži, který si koupil svědění – Laponské mýty - pohádky a pověsti Sámů - Just Knud Qvigstad od nakladatelství Argo v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.