MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jussi Adler-Olsen: Zabijáci

Próza - beletrie

Jussi Adler-Olsen: Zabijáci

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072946327

Na severu Dánska dojde k brutální vraždě; oběťmi jsou bratr a sestra. Policejní vyšetřování naznačuje, že mezi podezřelými je skupinka žáků místní internátní školy, kterou navštěvují děti nejbohatších Dánů. Jeden z žáků se po letech k činu skutečně dozná, je odsouzen a případ se zdá vyřešen. Uplyne ovšem pár let a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85933

Jaké má kniha
Zabijáci
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Jussi Adler-Olsen: Zabijáci

Čerstvá hodnocení Jussi Adler-Olsen: Zabijáci

  • 5

Fáňa89, 25. listopadu 2015

Další výborný román od Olsena. Napínavé, čtivé, zajímavý námět. Vůbec mi nevadí, že v knihách od tohoto autora se člověk dozví, kdo je pachatel dříve, než se objeví poslední strana, o to je to více zajímavější, jak to bude pokračovat. Řadím do mé knihovny a těším se na další knihy.


Specifikace Jussi Adler-Olsen: Zabijáci

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 294 Kč

Zabijáci - Jussi Adler-Olsen Před dvaceti lety byla v Rovigu nalezena mrtvá těla dvou sourozenců, kteří byli brutálně zavražděni. K vraždě se přizná jeden ze studentů elitního soukromého internátu. Carl Morck však cítí, že něco nesedí... Druhý díl kriminální série Oddělení Q. z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Severské krimi od Host naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Jussi Adler-Olsen: Zabijáci

Jussi Adler-Olsen: Zabijáci - parametry

Název produktu: Jussi Adler-Olsen: Zabijáci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 294 Kč
Maximální cena: 294 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na severu Dánska dojde k brutální vraždě; oběťmi jsou bratr a sestra. Policejní vyšetřování naznačuje, že mezi podezřelými je skupinka žáků místní internátní školy, kterou navštěvují děti nejbohatších Dánů. Jeden z žáků se po letech k činu skutečně dozná, je odsouzen a případ se zdá vyřešen. Uplyne ovšem pár let a složka s případem přistane na stole komisaře Carla Mørcka z oddělení Q, zabývajícího se odloženými případy zvláštní důležitosti. Zprvu má za to, že jde o nějaký omyl, ale brzy mu dojde, že něco je velmi, velmi špatně. Spolu se svým asistentem Asadem a novým členem oddělení Q, mladou prostořekou Rose, se pouštějí do pátrání, které je provede všemi patry společnosti: od toho největšího chudáka na hlavním nádraží až po muže na vrcholu. Lov začíná...

Jussi Adler-Olsen (nar. 1950) vystudoval politologii a filmovou vědu. Pracoval jako novinář, redaktor a nakladatel. Svou literární kariéru zahájil bestsellerem Alfabethuset (1997), následovaly romány A děkovala bohům(2003) a Washingtonský dekret (2006). Poté se začal věnovat tématům spojeným s jeho rodným Dánskem. Napsal čtyři díly kriminální série o kodaňském oddělení Q: Žena v kleci (2007; česky Host 2011), Zabijáci (2008; česky Host 2012), Vzkaz v láhvi (2009) a Složka č. 64 (2010, české vydání se připravuje na rok 2013). Díky této sérii dosáhl mezinárodního věhlasu. Je příznačné, že když se tento charismatický dánský bestsellerista v osmdesátých letech živil jako vydavatel, publikoval mimo jiné dramatizaci Haškova Švejka. Charakteristickým rysem jeho stylu a jistě i jednou z příčin nesmírného mezinárodního úspěchu jeho knih je smysl pro humor, nadhled a ironie. Autor : Jussi Adler-Olsen, Zabijáci bažantů jsou druhým případem Carla Morcka . Jussi Adler-Olsen čtenáři předkládá po Ženě v kleci další odložený případ pro Oddělení Q . Komisař Carl Morck bude tentokrát řešit případ brutální vraždy dvou sourozenců, kteří byli nalezeni mrtví na chatě v jižním Dánsku. Policejní vyšetřování vedlo k jednoznačnému závěru. Vrah se skrývá mezi studenty elitní střední školy, kteří pocházejí z významných rodin v kraji. Ale důkazy nebyly dostatečně průkazné, zatímco vliv některých rodin ano. Jak se dalo čekat, případ byl odložen pro nedostatek důkazů. Mnoho let poté se ocitla složka s případem dvou vražd na stole policejního komisaře Carla Morcka z Oddělení Q . Spolu s asistentem Assadem se vydávají složitou cestou napříč společenskou hierarchií. A snad jako první vyšetřovatelé tohoto případu nedělají výjímky a nekompromisně žádají odpovědi. Ptají se ubohého bezdomovce z hlavního nádraží stejně jako mocného muže s dlouhými prsty, jenž je zvyklý tahat za nitky a vždy za každých okolností dosáhnout svého. A jestli je cílem utajit podíl na vraždě....vždyť o co jde? Mocní mají často dojem, že na ně nkdo nemá metr. To ovšem ještě neznají Carla Morcka. Ten chce také dosáhnout svého - aby byl zločin spravedlivě potrestán. Druh sortimentu : Kniha, Zabijáci, Jazyk : Čeština, Počet stran : 432


Recenze Jussi Adler-Olsen: Zabijáci

Fáňa89, 25. listopadu 2015Další výborný román od Olsena. Napínavé, čtivé, zajímavý námět. Vůbec mi nevadí, že v knihách od tohoto autora se člověk dozví, kdo je pachatel dříve, než se objeví poslední strana, o to je to více zajímavější, jak to bude pokračovat. Řadím do mé knihovny a těším se na další knihy.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Jussi Adler-Olsen: Zabijáci

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.