MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Juraj Červenák: Krev prvorozených

Próza - beletrie

Juraj Červenák: Krev prvorozených

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788025712863

Krev prvorozených - Juraj Červenák V Praze jste už možná byli mnohokrát, ale takhle ji určitě neznáte ! Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. A opět má ty nejlepší předpoklady stát se bestsellerem roku. Zločin se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Jaké má kniha
Krev prvorozených
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Juraj Červenák: Krev prvorozených

Čerstvá hodnocení Juraj Červenák: Krev prvorozených

  • 5

René N., 25. listopadu 2015

Skvělé pokračování příběhu kapitána Steina, notáře Barbariče a kaprála Jaroše... Příběh nás zavedl do rudolfinské Prahy, kde dochází k vraždám prvorozených dětí... Další famózní představení pana spisovatele Juraje Červenáka... Těším se na další díl... Za mě jasných pět hvězdiček ;-)


Specifikace Juraj Červenák: Krev prvorozených

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 267 Kč

Krev prvorozených - Juraj Červenák V Praze jste už možná byli mnohokrát, ale takhle ji určitě neznáte ! Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. A opět má ty nejlepší předpoklady stát se bestsellerem roku. Zločin se rozmáhá jako nikdy předtím, ulice ovládají tlupy cizích hrdlořezů, náboženské konflikty se stupňují, z politiky se stala nepřehledná změť intrik každého proti každému. Městem se však šíří ještě jedna » ... a dál?

Produkt Juraj Červenák: Krev prvorozených

Juraj Červenák: Krev prvorozených - parametry

Název produktu: Juraj Červenák: Krev prvorozených
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 267 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Krev prvorozených - Juraj Červenák V Praze jste už možná byli mnohokrát, ale takhle ji určitě neznáte ! Po obrovském úspěchu knihy Mrtvý na Pekelném vrchu přichází druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. A opět má ty nejlepší předpoklady stát se bestsellerem roku. Zločin se rozmáhá jako nikdy předtím, ulice ovládají tlupy cizích hrdlořezů, náboženské konflikty se stupňují, z politiky se stala nepřehledná změť intrik každého proti každému. Městem se však šíří ještě jedna nová hrůza: tajemný únosce vraždí prvorozené děti významných hodnostářů. Mystické znaky na tělech obětí vedou Steina a Barbariče k okultistům v židovské čtvrti. Zdá se však, že pozadí rituálních vražd je mnohem složitější. Půjde opravdu o rozsáhlé spiknutí, které sahá až ke členům panovnického dvora ? Juraj Červenák (
  • 1974) je slovenský spisovatel. Knižně debutoval v roce 1993, od té doby mu vyšly přes dvě desítky knih, většina z nich v češtině. Prosadil se jako autor historické fantasy se slovanskými motivy. V poslední době je v jeho tvorbě patrný postupný odklon od ryzí fantasy k historickému románu. Nová série dobových detektivek Stein a Barbarič o vyšetřování zločinů za vlády Rudolfa II. Habsburského na přelomu 16. a 17. století je už čistě historickým románem bez fantasy prvků. Červenák je držitelem mnoha žánrových ocenění včetně Ceny Fantázie a Ceny o nejlepší fantasy a třikrát obdržel Cenu Akademie sci-fi , fantasy a hororu v kategorii „Nejlepší česká a slovenská kniha roku“. z kategorie Knihy | Beletrie | Česká a slovenská beletrie od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. Kapitán Stein, notář Barbarič a kaprál Jaroš se vydají do rudolfínské Prahy. Tam došlo k únosům a vraždám několika katolických velmožů. Spiknutí nebo rituální vražda?

Recenze Juraj Červenák: Krev prvorozených

René N., 25. listopadu 2015Skvělé pokračování příběhu kapitána Steina, notáře Barbariče a kaprála Jaroše... Příběh nás zavedl do rudolfinské Prahy, kde dochází k vraždám prvorozených dětí... Další famózní představení pana spisovatele Juraje Červenáka... Těším se na další díl... Za mě jasných pět hvězdiček ;-)

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Juraj Červenák: Krev prvorozených

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.