Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Juraj Belán: Průvodce anglickým jazykem aneb co byste měli znát z anglické gramatiky

Učebnice/Odborná literatura

Juraj Belán: Průvodce anglickým jazykem aneb co byste měli znát z anglické gramatiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce anglickým jazykem – aneb Co byste měli znát z anglické gramatiky - Juraj Belán. Poutavá kniha s atraktivní grafickou úpravou vhodná jako praktická příručka do každé knihovny. Publikace je určena nejen žákům základních a středních škol, ale všem, kteří si chtějí anglickou gramatiku po letech připomenout či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78231
skladem

Jaké má kniha
Průvodce anglickým jazy..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Juraj Belán: Průvodce anglickým jazykem aneb co byste měli znát z anglické gramatiky koupíte i tady

Specifikace Juraj Belán: Průvodce anglickým jazykem aneb co byste měli znát z anglické gramatiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 178 Kč

Poutavá a praktická příručka vhodná do každé knihovny podává přehled základní anglické gramatiky. Každou kapitolu tvoří jednoduchý a srozumitelný výklad s vtipným komiksem a cvičení ve formě doplňovač ... a dál?

Produkt Juraj Belán: Průvodce anglickým jazykem aneb co byste měli znát z anglické gramatiky

Juraj Belán: Průvodce anglickým jazykem aneb co byste měli znát z anglické gramatiky - parametry

Název produktu: Juraj Belán: Průvodce anglickým jazykem aneb co byste měli znát z anglické gramatiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce anglickým jazykem – aneb Co byste měli znát z anglické gramatiky - Juraj Belán. Poutavá kniha s atraktivní grafickou úpravou vhodná jako praktická příručka do každé knihovny. Publikace je určena nejen žákům základních a středních škol, ale všem, kteří si chtějí anglickou gramatiku po letech připomenout či osvěžit svoje základní vědomosti, a uvítají proto možnost mít stručný přehled základní anglické gramatiky na dosah ruky. Kniha je přehledně členěna na dvoustránkové kapitoly, které se zaměřují vždy jen na jeden gramatický jev. Levou stranu takto pojaté kapitoly vždy uvádí vtipná komiksová ilustrace, která představuje typickou situaci pro použití daného gramatického jevu. Za ní následuje hlavní výklad, který přehledně a přístupnou formou daný gramatický jev po krocích vysvětluje. Výklad je doplněn přehledovými tabulkami a příklady, jejichž součástí je vždy i český překlad. Na pravé straně se nacházejí tři krátká cvičení určená k prohloubení poznatků a jejich přenesení do praxe. Cvičení jsou odstupňována podle obtížnosti a zaměřují se především na situace, ve kterých se daný gramatický jev používá nejčastěji. Věty ve cvičeních obsahují základní slovní zásobu včetně ustálených vazeb a slovních spojení a vycházejí z moderního a živého jazyka, jak se v anglicky mluvících zemích užívá v každodenním životě. Závěr kapitoly pak tvoří krátké shrnutí nejdůležitějších informací o daném gramatickém jevu ve formě doplňovačky. Na konci knihy se nachází klíč, který obsahuje řešení všech cvičení a shrnutí, a příloha s praktickým přehledem slovesných časů, způsobových sloves a nepravidelných sloves. Použitá slovní zásoba vychází z každodenního života a soustředí se na slovní spojení, která se v moderním jazyce běžně používají. Členění a grafické zpracování publikace umožňuje snadnou orientaci v knize a rychlé vyhledání potřebných informací. Průvodce anglickým jazykem – aneb Co byste měli znát z anglické gramatiky - Juraj Belán od nakladatelství Didaktis spol. s r.o. v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Poutavá a praktická příručka vhodná do každé knihovny podává přehled základní anglické gramatiky. Každou kapitolu tvoří jednoduchý a srozumitelný výklad s vtipným komiksem a cvičení ve formě doplňovaček a překladu. Je určena zejména žákům základních a středních škol, ale také všem věčným studentům angličtiny.Podtitul: aneb Co byste měli znát z anglické gramatikyRok vydání­: 2009ISBN: 978-80-7358-147-3Počet stran: 200Rozměry: 240,0 x 170,0 x 155,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.