Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Juraj Belán: Maturita 2011 - Anglický jazyk

Učebnice/Odborná literatura

Juraj Belán: Maturita 2011 - Anglický jazyk

Hodnocení: 2x
  • 4

Publikace: MATURITA 2011 z anglického jazyka. Právě k dostání ve vašem knihkupectví. Kniha je určena zejména letošním maturantům, kteří v ní najdou vyčerpávající informace o státní maturitní zkoušce z anglického jazyka v základní úrovni obtížnosti (obecné informace o zkoušce a její cíle, průvodce jednotlivými částmi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Juraj Belán: Maturita 2011 - Anglický jazyk koupíte i tady

Specifikace Juraj Belán: Maturita 2011 - Anglický jazyk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 20 Kč

Představujeme vám další titul z edice Odmaturuj!, který je tentokrát zaměřen na přípravu ke státní maturitě z anglického jazyka v základní úrovni obtížnosti. S jeho pomocí se letošní maturanti snadno ... a dál?

Produkt Juraj Belán: Maturita 2011 - Anglický jazyk

Juraj Belán: Maturita 2011 - Anglický jazyk - parametry

Název produktu: Juraj Belán: Maturita 2011 - Anglický jazyk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 20 Kč
Maximální cena: 153 Kč
Ušetríte až: 133 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: MATURITA 2011 z anglického jazyka. Právě k dostání ve vašem knihkupectví. Kniha je určena zejména letošním maturantům, kteří v ní najdou vyčerpávající informace o státní maturitní zkoušce z anglického jazyka v základní úrovni obtížnosti (obecné informace o zkoušce a její cíle, průvodce jednotlivými částmi maturitní zkoušky z angličtiny – didaktickým testem, písemnou prací a ústní zkouškou). Nabízíme kompletní přehled požadovaných dovedností, které budou předmětem společné části maturitní zkoušky z anglického jazyka v základní úrovni. Tento přehled vám umožní efektivně zacílit svou přípravu přímo na příslušnou oblast učiva ke státní maturitě v roce 2011. Přinášíme tři cvičné didaktické testy zaměřené na čtení a jazykovou kompetenci, které zcela odpovídají podobě didaktických testů u vlastní maturity z anglického jazyka a literatury. Rozebíráme všechny typy maturitních otázek, se kterými se setkáte v testu čtení a jazyková kompetence, a radíme, jak se na daný typ maturitních otázek z anglického jazyka připravit co nejlépe, jak postupovat při řešení daného typu otázky (testové úlohy) apod. Kromě klíče uvádíme i podrobný komentář k jednotlivým typům úloh, v němž je srozumitelně vysvětleno, v čem spočívá správné řešení úlohy a proč. V neposlední řadě nabízíme praktické tipy a rady, které vám pomohou u státní maturity 2011 z angličtiny uspět. Publikace: MATURITA 2011 z anglického jazyka. Kvalitní zdroj materiálů pro úspěšné složení základní úrovně nové maturity z anglického jazyka.. Publikace se jako jediný titul zabývá přípravou na státní maturitní zkoušku z Anglického jazyka(základní úroveň). Kromě komplexního vysvětlení informací o zkoušce samotné zde studenti naleznou také úplný rozbor oblastí učiva z předmětu Anglický jazyk. Studenti se dozví procentuální množství učiva zastoupené v didaktickém testu, s nímž se setkají u zkoušky, a tím mohou lépe zacílit na důležité oblasti učiva. Dále obsahuje tři cvičné didaktické testy, které vychází z podoby používaných testů. Kromě klíče autoři uvádí i podrobný komentář k typům úloh, v němž je vysvětleno srozumitelnou formou, v čem spočívá správné řešení úlohy a proč. Tato publikace vám tedy odpoví: jaké texty se mohou u zkoušky vyskytnout, jak připravit strukturu odpovědí na otázky, jaké typy otázek budou dle textů položeny apod. Navíc je pro každou část připravena zásoba tipů a rad, které Vám zvyšují šance úspěchu u zkoušky. Základní úroveňdidaktis 2011, edice OdmaturujKniha, čeština, 48 stran Vydavatelstvo didaktis,Základní úroveň


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.