Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Julius Evola: Jezdit na tygru

Učebnice/Odborná literatura

Julius Evola: Jezdit na tygru

Hodnocení: 1x
  • 3.5

  KNIHA MÁ POUZE LEHCE NATRŽENÝ OBAL                                                                                                                         Důležité dílo italské sociologické vědy a politologie. Studie se věnuje problémům osobního jednání, stanovisek a forem intelektuálního života, které jedinec řeší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Julius Evola: Jezdit na tygru koupíte i tady

Specifikace Julius Evola: Jezdit na tygru

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Důležité dílo italské sociologické vědy a politologie. Studie se věnuje problémům osobního jednání, stanovisek a forem intelektuálního života, které jedinec řeší v současné epoše, již autor nazval epochou rozkladu. Autor používá orientální metafory jezdit na tygru, aby naznačil cestu, která bude českému čtenáři velmi povědomá: cestu pasivní rezistence, kdy lze někdy dokonce využít negativních prvků společenské reality k podpoře pozitivních hodnot místo toho, abychom podlehli a byli duchovně zničeni. První projekt » ... a dál?

Produkt Julius Evola: Jezdit na tygru

Julius Evola: Jezdit na tygru - parametry

Název produktu: Julius Evola: Jezdit na tygru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 398 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

  KNIHA MÁ POUZE LEHCE NATRŽENÝ OBAL                                                                                                                         Důležité dílo italské sociologické vědy a politologie. Studie se věnuje problémům osobního jednání, stanovisek a forem intelektuálního života, které jedinec řeší v současné epoše, již autor nazval „epochou rozkladu". Autor používá orientální metafory „jezdit na tygru", aby naznačil cestu, která bude českému čtenáři velmi povědomá: cestu „pasivní rezistence", kdy lze někdy dokonce využít negativních prvků společenské reality k podpoře pozitivních hodnot místo toho, abychom podlehli a byli duchovně zničeni. První projekt knihy vznikl na počátku padesátých let a byl postupně rozpracováván v souladu se společenskými změnami až do podoby, v níž byl v r. 1961 poprvé publikován.Kniha je určena především odborníkům v oblasti filosofie, sociologie a politických věd, studentům a též širšímu okruhu čtenářů, kteří se zajímají o tyto obory. Překladatel: Naděžda Bonaventurová


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.