Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Józef Augustyn: Čtvrthodinka upřímnosti

Učebnice/Odborná literatura

Józef Augustyn: Čtvrthodinka upřímnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Čtvrthodinka upřímnosti - Józef Augustyn, Učit se hlouběji nahlédnout do vlastního nitra, hodnotit své postoje a skutky, vykonat si poctivé zpytování svědomí… Knížka může být použita pro každodenní modlitební chvíli, ale rovněž jako pomůcka při přípravě na svátost smíření. Láska vyžaduje oboustranné, bezvýhradné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čtvrthodinka upřímnosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Józef Augustyn: Čtvrthodinka upřímnosti koupíte i tady

Specifikace Józef Augustyn: Čtvrthodinka upřímnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 64 Kč

Učit se hlouběji nahlédnout do vlastního nitra, hodnotit své postoje a skutky, vykonat si poctivé zpytování svědomí… Knížka může být použita pro každodenní modlitební chvíli, ale rovněž jako pomůcka p ... a dál?

Produkt Józef Augustyn: Čtvrthodinka upřímnosti

Józef Augustyn: Čtvrthodinka upřímnosti - parametry

Název produktu: Józef Augustyn: Čtvrthodinka upřímnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 124 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čtvrthodinka upřímnosti - Józef Augustyn, Učit se hlouběji nahlédnout do vlastního nitra, hodnotit své postoje a skutky, vykonat si poctivé zpytování svědomí… Knížka může být použita pro každodenní modlitební chvíli, ale rovněž jako pomůcka při přípravě na svátost smíření. Láska vyžaduje oboustranné, bezvýhradné odevzdání se. Lakota, chladná vypočítavost a sčítání výhod odkrývají strach před úplným darováním se v lásce a před přijímáním lásky. Ten, kdo neumí lásku přijímat, ji neumí ani dávat. Když hledíme na velkou touhu Boha po lidské lásce, tážeme se sami sebe, jaká je naše touha po lásce Boží. Jak a s jakou silou se projevovala v našem životě? z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství od Karmelitánské nakladatelství naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor, u nás již poměrně dosti známý polský jezuita, je specialistou v oblasti spirituality a psychologie. Organizuje a vede střediska ignaciánských duchovních cvičení. Jeho knihy i články vycházejí ze zkušeností, které na poli duchovního života získal především jako duchovní vůdce. Díky svému odbornému vzdělání a bohaté praxi se stal skutečným znalcem lidské psychiky.

Tato kniha patří k textům umožňujícím nahlédnutí do vlastního nitra, sebezpytování, zhodnocení postojů a skutků. Velmi dobře může být použita i jako pomůcka k přípravě na svátost smíření.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.