MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » RC modely » Ostatní z kategorie RC modely » Srovnání cen Joysway Offshore Lite Sea Rider RTR

Ostatní z kategorie RC modely

Joysway Offshore Lite Sea Rider RTR

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 6949762280517

Malý rychlostní člun s elektrickým pohonem s plastovým trupem o délce 361 mm (celková délka 420 mm) pro příjemné rekreační poježdění na malých i větších vodních plochách. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí (stačí nabít a vložit pohonné akumulátory) se stejnosměrným motorem řady 390 s vodním chlazením. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73273
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Joysway Offshore Lite Sea Rider RTR

Specifikace Joysway Offshore Lite Sea Rider RTR

Kategorie Ostatní z kategorie RC modely
Výrobce Joysway
Nejnižší cena 1 789 Kč

Rychlostní člun (420 mm) s plastovým trupem s motorem řady 390 s vodním chlazením. Zcela hotový model s dvoukanálovou pistolovou RC soupravou 2,4GHz, elektronickým regulátorem otáček, 7,2 V NiMH aku a síťovým nabíječem. ... a dál?

Produkt Joysway Offshore Lite Sea Rider RTR

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouJoysway Offshore Lite Sea Rider RTR - parametry

Název produktu: Joysway Offshore Lite Sea Rider RTR
Výrobce: Joysway
Minimální cena: 1 789 Kč
Maximální cena: 1 891 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Malý rychlostní člun s elektrickým pohonem s plastovým trupem o délce 361 mm (celková délka 420 mm) pro příjemné rekreační poježdění na malých i větších vodních plochách. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí (stačí nabít a vložit pohonné akumulátory) se stejnosměrným motorem řady 390 s vodním chlazením. Chladící voda je nasávána tryskou na dně lodi, ven z lodi je odváděna z levého boku. Výkon motoru je přenášen pružnou spojkou na lodní hřídel s poloponořeným třílistým šroubem. Směr jízdy je ovládán symetricky umístěným kormidlem. Ovládání zajišťuje dvoukanálový pistolový vysílač 2,4 GHz, palubní elektronika zahrnuje přijímač kombinovaný s elektronickým regulátorem otáček chráněný proti proniknutí vody a 9 g servo kormidla. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální.Přístup k motoru, akumulátorům a elektronice zajišťuje vrchní odnímací kryt, který je opatřen gumovým těsněním a tím zabezpečuje těstnost proti vniknutí vody.Pro pohon je s modelem dodávána dvoučlánková akumulátorová sada NiMH 7,2 V/1100 mAh, k jejímu nabíjení slouží síťový nabíječ 500 mA. Pro napájení vysílače slouží destičková 9 V baterie, která je rovněž součástí RC setu. Doba jízdy modelu cca 4-5 minut.RC set obsahuje: hotový model připravený k plavbě, dvoukanálový pistolový vysílač, pohonný akumulátor 7,2 V/1100 mAh, síťový nabíječ pro pohonný akumulátor, imbusový klíč, 9V destičkovou baterii, plastový stojánek a podrobný návod k obsluze.Délka [mm]420Šířka [mm]125Hmotnost [g]480Stavební náročnostS0Náročnost pilotážeP1


Přidat recenzi pro Joysway Offshore Lite Sea Rider RTR

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.