Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Joy Fielding: Teď neplač

Knihy

Joy Fielding: Teď neplač

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Teď neplač - 4. vydání - Joy Fieldingová. Bonnie je už pět let šťastně vdaná, vyučuje na střední škole a stará se o tříletou dcerku i svého šarmantního manžela. Pokojná rodinná idyla však skončí v okamžiku, kdy zavolá manželova bývalá žena Joan, těžká alkoholička, že Bonnie a její dcerce hrozí nebezpečí. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.08086

Jaké má kniha
Teď neplač
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Joy Fielding: Teď neplač

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 206 Kč

Bonnie je už pět let šťastně vdaná, vyučuje na střední škole a stará se o tříletou dcerku i svého šarmantního manžela. ... a dál?

Produkt Joy Fielding: Teď neplač

Joy Fielding: Teď neplač - parametry

Název produktu: Joy Fielding: Teď neplač
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 226 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Teď neplač - 4. vydání - Joy Fieldingová. Bonnie je už pět let šťastně vdaná, vyučuje na střední škole a stará se o tříletou dcerku i svého šarmantního manžela. Pokojná rodinná idyla však skončí v okamžiku, kdy zavolá manželova bývalá žena Joan, těžká alkoholička, že Bonnie a její dcerce hrozí nebezpečí. Bonnie ji nebere vážně, ale slíbí, že se s ní sejde. Když dorazí na sjednanou schůzku, najde však Joan mrtvou a v té chvíli se Bonnie zhroutí svět. Nejenže ji policie podezřívá z vraždy, ale je si téměř jistá, že jí samotné někdo usiluje o život. Navíc se do jejího domu nastěhují dvě nevlastní dospívající děti s hroznýšem královským a manžel se chová čím dál podivněji. Aby toho nebylo málo, objeví se její bratr Nick, který strávil několik let ve vězení a s nímž Bonnie přerušila styky. Je Nick opravdu zločinec, který jí chce ublížit, nebo přítel, jakého v této těžké chvíli potřebuje? Existuje vůbec někdo, komu může věřit...?Ukázka z textu"Proboha, Lauren, přestaň!" Rodovi se konečně podařilo chytit dceru kolem pasu a odvléci ji za jejího neustálého řevu a kopání od Bonnie. "Co to do tebe vjelo?" hulákal. "Zabila ji!" vřeštěla Lauren. Vlasy se jí uvolnily ze zelené spony, šlehaly ji po obličeji a několik pramenů přilnulo k uslzeným tvářím. "Zabila mi mámu!" "Nezabila, kristepane!" vykřikl Rod a zachytil ji. "Copak ji objevila jen tak?" nedala se Lauren. "Snažíš se mi snad namluvit, že ji našla čistě náhodou?" Bonnie se točila hlava. Zavírala oči před dalším možným útokem a bála se je otevřít, v uších jí stále dokola zněla děsivá obvinění, která Lauren říkala. Bolela ji čelist natržený dolní ret pálil. "Lauren," zašeptala Bonnie a každé slovo pro ni bylo utrpením, "chci, abys pochopila, že se smrtí tvé matky nemám nic společného." Publikace: Teď neplač - 4. vydání - Joy Fieldingová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.