Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Jovi Plastelína 6 barev 30x50 g

Hračky

Jovi Plastelína 6 barev 30x50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Modelovací materiál, který netvrdne, dobře se tvaruje a mírně se roztahuje. Plastelíny mohou být na bázi rostlinné a na bázi minerální. Plastelína Jovi obsahuje rostlinou substanci, takže má o 33% větší objem. Lépe se modeluje. Výhody    Pevná struktura.    Velmi dobře se tvaruje: velmi snadno se odebírají části ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jovi Plastelína 6 barev 30x50 g

Kategorie Hračky
Výrobce JOVI
Nejnižší cena 351 Kč

Modelovací materiál, který netvrdne, dobře se tvaruje a mírně se roztahuje. Plastelíny mohou být na bázi rostlinné a na bázi minerální. Plastelína Jovi obsahuje rostlinou substanci, takže má o 33% větší objem. Lépe se modeluje. Výhody    Pevná struktura.    Velmi dobře se tvaruje: velmi snadno se odebírají části plastelíny, aniž se rozloží či ztratí tvar. Vytvarované modely se pomocí prstů dobře uhlazují, nezůstávají stopy.    Je možné s nimi pracovat i při nízkých teplotách.    Velmi dobrá estetičnost a » ... a dál?

Produkt Jovi Plastelína 6 barev 30x50 g

Jovi Plastelína 6 barev 30x50 g - parametry

Název produktu: Jovi Plastelína 6 barev 30x50 g
Výrobce: JOVI
Minimální cena: 351 Kč
Maximální cena: 351 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Modelovací materiál, který netvrdne, dobře se tvaruje a mírně se roztahuje. Plastelíny mohou být na bázi rostlinné a na bázi minerální. Plastelína Jovi obsahuje rostlinou substanci, takže má o 33% větší objem. Lépe se modeluje. Výhody    Pevná struktura.    Velmi dobře se tvaruje: velmi snadno se odebírají části plastelíny, aniž se rozloží či ztratí tvar. Vytvarované modely se pomocí prstů dobře uhlazují, nezůstávají stopy.    Je možné s nimi pracovat i při nízkých teplotách.    Velmi dobrá estetičnost a trvanlivost, tvar se neztrácí a drží.    Snadno se zpracovává.    Mohou se míchat barvy.    Široká škála barev: 15 barev + 6 fosforeskujících barev.    Nevysychá.    Může se lakovat. Po nalakování se nedrží pach. Vhodný spotřebitel Vhodné pro děti od 3 let. Vhodná i pro dospělé na modelování, tvarování forem, makety na zuby, realizaci animovaných filmových přestavení, terapeutická cvičení. Použití Ruční: Koule nebo kuličky, hady, základní geometrické obrazce. Technické: Tvořit vykládané práce, modelovat s využitím rámu, kombinovat modelování s kreslením. Didaktické cíle   Rozvíjet estetické cítění.   Rozvíjet manuální zručnost při práci s objemem.   Uvědomovat si rozdíl mezi objemem a náčrtem.   Přispívat ke zručnosti prstů.   Přispívat k představivosti na základě nějakého podnětu.   Rozvíjet jemné pohybové schopnosti. Praní Nikdy nesušit zašpiněné prádlo v sušičce, protože by se potom skvrny těžko odstraňovaly. Ručně odstranit všechny skvrny a to i za pomoci samotné plastelíny, kterou lze odlepit přilepené zbytky. Praní v pračce by obvykle mělo stačit k úplnému odstranění skvrn. Zůstane-li nějaký zbytek plastelíny, měl by se odstranit ručním praním (za pomoci kostky mýdla).


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.