Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Jovi plastelína 10×15 g

Hračky

Jovi plastelína 10×15 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Plastelína je vyrobená z přírodních látek. Popis výrobku Modelovací materiál, který netvrdne, dobře se tvaruje a mírně se roztahuje. Plastelíny mohou být na bázi rostlinné a na bázi minerální. Plastelína Jovi obsahuje rostlinou substanci, takže má o 33% větší objem. Lépe se modeluje.   Výhody Pevná struktura. Velmi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78856
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jovi plastelína 10×15 g

Kategorie Hračky
Výrobce JOVI
Nejnižší cena 65 Kč

Plastelína je vyrobená z přírodních látek. Popis výrobku Modelovací materiál, který netvrdne, dobře se tvaruje a mírně se roztahuje. Plastelíny mohou být na bázi rostlinné a na bázi minerální. Plastelína Jovi obsahuje rostlinou substanci, takže má o 33% větší objem. Lépe se modeluje.   Výhody Pevná struktura. Velmi dobře se tvaruje: velmi snadno se odebírají části plastelíny, aniž se rozloží či ztratí tvar. Vytvarované modely se pomocí prstů dobře uhlazují, nezůstávají stopy. Je možné s nimi » ... a dál?

Produkt Jovi plastelína 10×15 g

Jovi plastelína 10×15 g - parametry

Název produktu: Jovi plastelína 10×15 g
Výrobce: JOVI
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plastelína je vyrobená z přírodních látek. Popis výrobku Modelovací materiál, který netvrdne, dobře se tvaruje a mírně se roztahuje. Plastelíny mohou být na bázi rostlinné a na bázi minerální. Plastelína Jovi obsahuje rostlinou substanci, takže má o 33% větší objem. Lépe se modeluje.   Výhody Pevná struktura. Velmi dobře se tvaruje: velmi snadno se odebírají části plastelíny, aniž se rozloží či ztratí tvar. Vytvarované modely se pomocí prstů dobře uhlazují, nezůstávají stopy. Je možné s nimi pracovat i při nízkých teplotách. Velmi dobrá estetičnost a trvanlivost, tvar se neztrácí a drží. Snadno se zpracovává. Mohou se míchat barvy. Široká škála barev: 15 barev + 6 fosforeskujících barev. Nevysychá. Může se lakovat. Po nalakování se nedrží pach. Vhodný spotřebitel Vhodné pro děti od 3 let. Vhodná i pro dospělé na modelování, tvarování forem, makety na zuby, realizaci animovaných filmových přestavení, terapeutická cvičení.   Použití Ruční: Koule nebo kuličky, hady, základní geometrické obrazce. Technické: Tvořit vykládané práce, modelovat s využitím rámu, kombinovat modelování s kreslením. Doplňky Modelovací špachtle Jovi - 5 ks, závěs            Plastové vytlačovátka Jovi - 12 druhů  Plastové vykrajovátka Jovi - písmena   Plastové vykrajovátka Jovi - číslice      Plastové vykrajovátka Jovi - geometrické tvary 8 kusů Plastové vykrajovátka Jovi - 6ks, závěs           Modelovací nože plastové Jovi - 3 ks, závěs    Plastové vykrajovátka Jovi - 24ks v kyblíku    Váleček Jovi - plastový na modelovací hmoty Váleček Jovi - plastový s motivem - 4 různé motivy     Sada vykrajovátek Jovi, číslice - 88 číslic, 4× vytlačovátko Sada vykrajovátek Jovi, písmena - 104 číslic, 8× vytlačovátko              Didaktické cíle Rozvíjet estetické cítění. Rozvíjet manuální zručnost při práci s objemem. Uvědomovat si rozdíl mezi objemem a náčrtem. Přispívat ke zručnosti prstů. Přispívat k představivosti na základě nějakého podnětu. Rozvíjet jemné pohybové schopnosti.   Praní Nikdy nesušit zašpiněné prádlo v sušičce, protože by se potom skvrny těžko odstraňovaly. Ručně odstranit všechny skvrny a to i za pomoci samotné plastelíny, kterou lze odlepit přilepené zbytky. Praní v pračce by obvykle mělo stačit k úplnému odstranění skvrn. Zůstane-li nějaký zbytek plastelíny, měl by se odstranit ručním praním (za pomoci kostky mýdla).   V nabídce máme také Plastelína Jovi - 6×15 g Plastelína Jovi - 15×15 g Plastelína Jovi - 10×50 g, 10 barev Plastelína Jovi - 30×50 g, 15 barev Plastelína Jovi - 30×50 g, 5 barev Plastelína Jovi - 15×150 g, 15 barev Plastelína Jovi - 10×150 g, 10 barev Plastelína Jovi - 15×150 g, 5 barev Plastelína Jovi - 15×350 g, 15 barev Plastelína Jovi - 15×350 g, 5 barev


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.