Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden

Knihy

Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden

Hodnocení: 0x
  • 4

Autor : Dr. Joseph Murphy, Ústrednou myšlienkou tejto knihy Dr. Murphyho, označovaného za otca pozitívneho myslenia, je názor, že človek môže pomocou vedeckých modlitieb, čiže pozitívnych tvrdení ovplyvniť svoje podvedomie a zmeniť svoj život na uvoľnenie sily podvedomej mysle Ústrednou myšlienkou tejto knihy Dr. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8831
skladem

Jaké má kniha
52 pozitivních ujištění..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden koupíte i tady

Specifikace Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 163 Kč

Ústrednou myšlienkou tejto knihy Dr. Murphyho, označovaného za otca pozitívneho myslenia, je názor, že človek môže pomocou vedeckých modlitieb, čiže pozitívnych tvrdení ovplyvniť svoje podvedomie a zmeniť svoj život na uvoľnenie sily podvedomej mysle Ústrednou myšlienkou tejto knihy Dr. Murphyho, označovaného za otca pozitívneho myslenia, je názor, že človek môže pomocou vedeckých modlitieb, čiže pozitívnych tvrdení ovplyvniť svoje podvedomie a zmeniť svoj život. Každý z nás má v sebe neuveriteľný potenciál » ... a dál?

Produkt Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden

Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden - parametry

Název produktu: Joseph Murphy: 52 pozitivních ujištění na každý týden
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Dr. Joseph Murphy, Ústrednou myšlienkou tejto knihy Dr. Murphyho, označovaného za otca pozitívneho myslenia, je názor, že človek môže pomocou vedeckých modlitieb, čiže pozitívnych tvrdení ovplyvniť svoje podvedomie a zmeniť svoj život na uvoľnenie sily podvedomej mysle Ústrednou myšlienkou tejto knihy Dr. Murphyho, označovaného za otca pozitívneho myslenia, je názor, že človek môže pomocou vedeckých modlitieb, čiže pozitívnych tvrdení ovplyvniť svoje podvedomie a zmeniť svoj život. Každý z nás má v sebe neuveriteľný potenciál dosiahnuť to, po čom túži. Tajomstvo tohto úspechu nie je žiadna záhada. Pomocou 52 pozitívnych tvrdení týkajúcich sa všetkých oblastí života vrátane zdravia, majetku a vzťahov, manželstva a pracovnej kariéry si dokážete jasne predstaviť a vytvoriť novú realitu, ktorú aj v skutočnosti zažijete. Dr. Joseph Murphy napísal 36 kníh, mal všestranne bohatú publikačnú činnosť a obracal sa na svoje publikum v pravidelných prednáškach, rozhlasových a neskôr aj televíznych reláciách. Cestoval po celom svete a úspešne šíril myšlienky pozitívneho myslenia v prepojení na kresťanské chápanie Boha. Jeho učenie dodnes nachádza milióny nadšených nasledovníkov.Druh sortimentu : Kniha, 52 pozitívnych tvrdení na každý týždeň, Jazyk : Slovenština, Počet stran : 296 Ústřední myšlenkou této knihy doktora Murphy ho, označovaného za otce pozitivního myšlení, je názor, že člověk může pomocí vědeckých modliteb, tedy pozitivních ujištění, ovlivnit podvědomí a změnit svůj život. Každý z nás má v sobě obrovský potenciál dosáhnout toho, po čem touží. Tajemství tohoto úspěchu není žádná záhada. Pomocí 52 pozitivních ujištění týkajících se všech oblastí života včetně zdraví, majetku, vztahů, manželství nebo pracovní kariéry si dokážete jasně představit a vytvořit novou realitu, kterou potom skutečně prožijete. Dr. Joseph Murphy je autorem 36 knih, měl všestranně bohatou publikační činnost a obracel se na svoje publikum při pravidelných přednáškách, v rozhlasových a později i televizních relacích. Cestoval po celém světě a úspěšně šířil myšlenky pozitivního myšlení v propojení s křesťanským chápáním Boha. Jeho učení dodnes nachází miliony nadšených následovníků.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.