Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Josef Vojvodík: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda

Knihy naučná literatura

Josef Vojvodík: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda - Josef Vojvodík. Kniha českého literárního vědce, historika umění a estetika Josefa Vojvodíka zkoumá vztah avandgardního umění první poloviny 20. století k umění baroka a manýrismu. Na desítkách příkladů z výtvarného umění i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78848

Jaké má kniha
Povrch, skrytost, ambiv..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef Vojvodík: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 347 Kč

Kniha českého literárního vědce, historika umění a estetika Josefa Vojvodíka zkoumá vztah avandgardního umění první poloviny 20. století k umění baroka a manýrismu. Na desítkách příkladů z výtvarného umění i literárních textů ukazuje, jak avandgardní umělci i s moderními interpretačními přístupy pracující teorici uvažovali o barokním umění jako umění veskrze moderním, uměním, jež v sobě nese rysy avangardy, jež bourá ztrnulé přistupy a vůči nim v opozici staví umění, jež odráží ducha nové doby. ... a dál?

Produkt Josef Vojvodík: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda

Josef Vojvodík: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda - parametry

Název produktu: Josef Vojvodík: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 347 Kč
Maximální cena: 347 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda - Josef Vojvodík. Kniha českého literárního vědce, historika umění a estetika Josefa Vojvodíka zkoumá vztah avandgardního umění první poloviny 20. století k umění baroka a manýrismu. Na desítkách příkladů z výtvarného umění i literárních textů ukazuje, jak avandgardní umělci i s moderními interpretačními přístupy pracující teorici uvažovali o barokním umění jako umění veskrze moderním, uměním, jež v sobě nese rysy avangardy, jež bourá ztrnulé přistupy a vůči nim v opozici staví umění, jež odráží ducha nové doby. Publikace: Povrch, skrytost, ambivalence - Manýrismus, baroko a (česká) avantgarda - Josef Vojvodík. Josef VojvodíkManýrismus, baroko a (česká) avantgardaARGO 2009Kniha, čeština, 446 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.