Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Josef Svátek: Paměti katovské rodiny Mydlářů 4.

Próza - beletrie

Josef Svátek: Paměti katovské rodiny Mydlářů 4.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Paměti katovské rodiny Mydlářů v Praze 4. díl - Josef Svátek. Závěrečný díl pamětí katovské rodiny Mydlářů. Ve čtyřdílné práci Paměti katovské rodiny Mydlářů v Praze se soustředil na významné historické děje, kriminalistické případy, soudní procesy a mimořádné události, které vzrušovala lidi koncem 16. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Svátek: Paměti katovské rodiny Mydlářů 4. koupíte i tady

Specifikace Josef Svátek: Paměti katovské rodiny Mydlářů 4.

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 70 Kč

Neúprosná kola osudu jsou posledním čtvrtým dílem a uzavírají rozsáhlou kroniku katovské rodiny Mydlářů. Naposledy navštívíte temný a ponurý svět těch, kteří dělají krvavou práci v zájmu spravedlnosti ... a dál?

Produkt Josef Svátek: Paměti katovské rodiny Mydlářů 4.

Josef Svátek: Paměti katovské rodiny Mydlářů 4. - parametry

Název produktu: Josef Svátek: Paměti katovské rodiny Mydlářů 4.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Paměti katovské rodiny Mydlářů v Praze 4. díl - Josef Svátek. Závěrečný díl pamětí katovské rodiny Mydlářů. Ve čtyřdílné práci

Paměti katovské rodiny Mydlářů v Praze se soustředil na významné

historické děje, kriminalistické případy, soudní procesy a

mimořádné události, které vzrušovala lidi koncem 16. století a v

první polovině 17. století, a vylíčil je v souvislosti s životními

osudy staroměstského „popravního mistra“ Jana Mydláře a jeho syna.

Nacházíme zde zajímavé poznatky o způsobu života lidí před více než

třemi sty léty, výraznou kresbu dobového ovzduší, četné údaje o

historických osobách i z oblasti kulturní historie. Publikace: Paměti katovské rodiny Mydlářů v Praze 4. díl - Josef Svátek. Posledním, čtvrtým dílem se uzavírá rozsáhlá kronika Paměti katovské rodiny Mydlářů v Praze, v níž historik a romanopisec Josef Svátek líčí příběhy známé rodiny pražských katů. Ocitnete se v temném, ponurém světe těch, kteří dělají krvavou práci v zájmu spravedlnosti. Nic vám nezůstane utajeno. Prohlédnete si šibenice, pochopíte katovy slabosti a (ne)budete litovat jeho oběti. Paměti katovské rodiny Mydlářů 4 - Josef Svátek od authora Josef Svátek a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Autor : Josef Svátek, Neúprosná kola osudu jsou posledním čtvrtým dílem a uzavírají rozsáhlou kroniku katovské rodiny Mydlářů. Naposledy navštívíte temný a ponurý svět těch, kteří dělají krvavou práci v zájmu spravedlnosti. Nic vám nezůstane utajeno. Prohlédnete si šibenici a poznáte i život Prahy v těchto „krutých“ dobách, kdy spravedlnost končila v rukou katů a žalářníků.Druh sortimentu : Kniha, Paměti katovské rodiny Mydlářů 4., Jazyk : Čeština, Počet stran : 160


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.