Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Staša: Správní právo. Obecná část

Učebnice/Odborná literatura

Josef Staša: Správní právo. Obecná část

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Doc. JUDr. Vladimír Vopálka CSc., Doc. JUDr. Taisia Čebišová CSc., JUDr. Helena Prášková CSc., Prof. JUDr. Richard Pomahač CSc., Prof. JUIDr. Dušan Hendrych CSc., Doc. JUDr. Vladimír Mikule CSc., JUDr. Ing. Josef Staša CSc., Doc. JUDr. Martin Kopecký CSc., Již osmé vydání učebnice dokazuje její úspěšnost a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82499

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef Staša: Správní právo. Obecná část

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 941 Kč

Již osmé vydání učebnice dokazuje její úspěšnost a potřebnost pro studium správního práva a správní vědy i jiných příbuzných oborů. Osmé vydání : * Přináší systematický výklad obecné části správního práva, zejména jednotlivých institutů a zásad správního práva * Reflektuje všechny aktuální jevy v odvětví správního práva, je učebnicí moderní časově i věcně * Reaguje na změny českých i evropských právních úprav a na aktuální judikaturu * Navazuje na odkaz významných českých a zahraničních administrativistů * Je » ... a dál?

Produkt Josef Staša: Správní právo. Obecná část

Josef Staša: Správní právo. Obecná část - parametry

Název produktu: Josef Staša: Správní právo. Obecná část
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 941 Kč
Maximální cena: 941 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Autor : Doc. JUDr. Vladimír Vopálka CSc., Doc. JUDr. Taisia Čebišová CSc., JUDr. Helena Prášková CSc., Prof. JUDr. Richard Pomahač CSc., Prof. JUIDr. Dušan Hendrych CSc., Doc. JUDr. Vladimír Mikule CSc., JUDr. Ing. Josef Staša CSc., Doc. JUDr. Martin Kopecký CSc., Již osmé vydání učebnice dokazuje její úspěšnost a potřebnost pro studium správního práva a správní vědy i jiných příbuzných oborů. Osmé vydání:
  • Přináší systematický výklad obecné části správního práva, zejména jednotlivých institutů a zásad správního práva
  • Reflektuje všechny aktuální jevy v odvětví správního práva, je učebnicí moderní časově i věcně
  • Reaguje na změny českých i evropských právních úprav a na aktuální judikaturu
  • Navazuje na odkaz významných českých a zahraničních administrativistů
  • Je určeno především studentům právnických fakult a pracovníkům ve veřejné správě, jakož i těm, kteří z různých hledisek veřejnou správu sledují a studují Druh sortimentu : Kniha, Správní právo. Obecná část, Jazyk : Čeština, Počet stran : 792 Publikácia prináša systematický výklad všeobecnej časti správneho práva, najmä jednotlivých inštitútov a zásad správneho práva. Reflektuje aktuálne javy v odvetví správneho práva. Kniha je rozdelená Autor knihy Dušan Hendrych, Vydavatelstvo C. H. Beck,

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.