Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Soukal: Přehled dějin literatury pro střední školy 4

Učebnice/Odborná literatura

Josef Soukal: Přehled dějin literatury pro střední školy 4

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Přehled dějin literatury 4 pro střední školy - Josef Soukal. Od konce druhé světové války do současnosti Tato publikace je závěrečnou částí čtyřdílné řady učebnic, které přinášejí základní přehled vývoje české i světové literatury od počátků psané literatury po současnost. Obsahují stručný výběr hlavních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Přehled dějin literatur..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Soukal: Přehled dějin literatury pro střední školy 4 koupíte i tady

Specifikace Josef Soukal: Přehled dějin literatury pro střední školy 4

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 113 Kč

Tato publikace je závěrečnou částí čtyřdílné řady učebnic, které přinášejí základní přehled vývoje české i světové literatury od počátků psané literatury po současnost. Obsahují stručný výběr hlavních ... a dál?

Produkt Josef Soukal: Přehled dějin literatury pro střední školy 4

Josef Soukal: Přehled dějin literatury pro střední školy 4 - parametry

Název produktu: Josef Soukal: Přehled dějin literatury pro střední školy 4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 147 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Přehled dějin literatury 4 pro střední školy - Josef Soukal. Od konce druhé světové války do současnosti Tato publikace je závěrečnou částí čtyřdílné řady učebnic, které přinášejí základní přehled vývoje české i světové literatury od počátků psané literatury po současnost. Obsahují stručný výběr hlavních literárních směrů a proudů jednotlivých historických období, pojednávají o stěžejních autorech a uvádějí přehled jejich hlavních děl. Uplatní se na všech typech středních škol, jež preferují práci s přehlednou a stručnou základní příručkou. Celou řadu učebnic tvoří: Přehled dějin literatury 1 – od počátku psané literatury do konce 18.století Přehled dějin literatury 2 – 19. století Přehled dějin literatury 3 – 1. poloviny 20. století Přehled dějin literatury 4 – od konce druhé světové války do současnosti Vhodným doplňkem této řady jsou čítanky pro l. – 4. ročník SOŠ (J. Soukal). Odkazy na ukázky z děl autorů a na konkrétní stránku v čítankách jsou přehledné a přesně v učebnicích označeny. Přehlednost těchto čtyř publikací přivítají rovněž studenti při závěrečném opakování k maturitní zkoušce či při přípravě na vysokoškolské studium. Publikace: Přehled dějin literatury 4 pro střední školy - Josef Soukal. Přehled dějin literat.4 pro SŠ - od konce druhé světové války do současnosti - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - Vazb Josef Soukalod konce druhé světové války do současnostiSPN-pedagogické nakladatelství 2007Kniha, čeština, 144 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.