Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Soukal: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy

Učebnice/Odborná literatura

Josef Soukal: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy - Josef Soukal. Od počátků psané literatury do konce 18.století Učebnice je určena všem středním školám, které ve výuce literatury přivítají stručnou základní pomůcku. Je alternativou k základní obsáhlé řadě Literautra pro 1. ročník SOŠ. Obsahuje základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Soukal: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy koupíte i tady

Specifikace Josef Soukal: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 113 Kč

Učebnice je určena všem středním školám, které ve výuce literatury přivítají stručnou základní pomůcku. Je alternativou k základní obsáhlé řadě Literautra pro 1. ročník SOŠ. Obsahuje základní přehled ... a dál?

Produkt Josef Soukal: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy

Josef Soukal: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy - parametry

Název produktu: Josef Soukal: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy - Josef Soukal. Od počátků psané literatury do konce 18.století Učebnice je určena všem středním školám, které ve výuce literatury přivítají stručnou základní pomůcku. Je alternativou k základní obsáhlé řadě Literautra pro 1. ročník SOŠ. Obsahuje základní přehled vývoje světové i české literatury od počátků písemnictví do konce 18. století. Pojednává o hlavních literárních směrech a proudech jednotlivých historických období, o stěžejních autorech a jejich díle. Vhodná čítanka k této učebnici je Čítanka pro 1. ročník SOŠ (J. Soukal, vyd. SPN, a. s., v r. 2000), na niž jsou v Přehledu konkrétní odkazy. Přehled dějin literatuy 2 vyjde do září 2007, zbývající dva díly během školního roku 2006/07. Publikace je plně v souladu se záměry RVP pro střední školy. Uplatní se nejen ve výuce, ale i při závěrečném opakování k maturitní zkoušce a při přípravě na vysokoškolské studium humanitního typu. Publikace: Přehled dějin literatury 1 pro střední školy - Josef Soukal. Jedná se o první díl  v katalogu ohlášené řady stručných přehledných učebnic literatury pro všechny typy SŠ,  především pak pro SOŠ. Učebnice vychází z dříve vydané  obsáhlé učebnice Josefa Soukala Literatura pro 1. ročník SOŠ. Obsahuje stručný přehledný   výklad dějin naší i světové literatury od nejstarších dob do konce 18. století. Vhodná čítanka k ní: Čítanka  pro 1. ročník SOŠ (J. Soukal)- vydaná v minulých letech naším nakladatelstvím. Druhý díl řady - Literatura 19. století vyjde v září, 3. a 4. díl během škol. r. 06/07. Formát učebnice: B5( 170x240 mm), počet stran 120. Autor knihy Josef Soukal, Vydavatelstvo SPN-pedagogické nakladatelství,od počátků psané literatury d poslední 2 ks


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.