Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Josef Rubín: Navštivte... Přírodní památky, rezervace a parky

Knihy naučná literatura

Josef Rubín: Navštivte... Přírodní památky, rezervace a parky

Hodnocení: 1x
  • 4

Svazek obsahuje tzv. maloplošná chráněná území, kterých byl k 1. lednu 2003 úctyhodný počet 2123. Některá leží na území národních parků a chráněných krajinných oblastí, takže se o nich můžeme dočíst ve svazku předcházejícím. Další mají význam čistě vědecký a pro širší veřejnost jsou nezajímavá. Autoři se proto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef Rubín: Navštivte... Přírodní památky, rezervace a parky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 51 Kč

Publikace: Přírodní památky, rezervace a parky. Tento svazek oblíbené edice popisuje maloplošná chráněná území, v nichž návštěvníci mohou vidět zajímavé skalní útvary, jeskyně, geologické profily, romantická údolí, cenné lesní, lesostepní, luční, mokřadní a jiné formace, rašeliniště, jezera, vodopády nebo jen esteticky působivé krajinné scenérie. Tato území jsou vyhledávanými cíli výletů a obvykle jimi procházejí naučné stezky s informačními panely. Publikace: Přírodní památky, rezervace a » ... a dál?

Produkt Josef Rubín: Navštivte... Přírodní památky, rezervace a parky

Josef Rubín: Navštivte... Přírodní památky, rezervace a parky - parametry

Název produktu: Josef Rubín: Navštivte... Přírodní památky, rezervace a parky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Svazek obsahuje tzv. maloplošná chráněná území, kterých byl k 1. lednu 2003 úctyhodný počet 2123. Některá leží na území národních parků a chráněných krajinných oblastí, takže se o nich můžeme dočíst ve svazku předcházejícím. Další mají význam čistě vědecký a pro širší veřejnost jsou nezajímavá. Autoři se proto zaměřili na taková území, v nichž byly dokonce vybudovány naučné stezky. Tam se může návštěvník seznámit s pozoruhodnými skalními útvary, geologickými profily, krasovými jevy a jeskyněmi, hluboce zaříznutými romantickými údolími, cennými lesními, lesostepními a lučními společenstvy, rašeliništi, jezery rozličného původu, vodopády, nebo jen s mimořádně esteticky působivými krajinnými sceneriemi. Navíc autoři do svazku zařadili několik přírodních parků. Maloplošná chráněná území představují vítané a pozoruhodné cíle výletů. Informační tabule na naučných stezkách jsou zdrojem poučení a poznávání. Od poznání bývá jen krůček k uvědomělé ochraně přírody a krajiny, tohoto nenahraditelného bohatství národa. Navštivte... Přírodní památky, rezervace a parky - Josef Rubín. Tento svazek oblíbené edice popisuje maloplošná chráněná území, v nichž návštěvníci mohou vidět zajímavé skalní útvary, jeskyně, geologické profily, romantická údolí, cenné lesní, lesostepní, luční, mokřadní a jiné formace, rašeliniště, jezera, vodopády nebo jen esteticky působivé krajinné scenérie. Tato území jsou vyhledávanými cíli výletů a obvykle jimi procházejí naučné stezky s informačními panely. Navštivte... Přírodní památky, rezervace a parky - Josef Rubín od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Turistický průvodce z oblíbené červené edice nakl. Olympia - Navštivte.... - výběr zajímavých maloplošných chráněných území v ČR ( vynechány byly ty oblasti, které mají čistě vědecký význam nebo ty, které byly zahrnuty v předchozím díle věnovaném NP a CHKO, jichž jsou součástí ) - autoři se zaměřili zvláště na území, kde byly vybudovány naučné stezky - seřazeno abecedně v kapitolách podle jednotlivých krajů - doplněno informacemi o příjezdových trasách a důvodu ochrany přírody - připojen abecední rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.