Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Polák: Přehled středoškolské matematiky

Učebnice/Odborná literatura

Josef Polák: Přehled středoškolské matematiky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

9. přepracované vydání. Pro zdůraznění základního učiva a zvýraznění přehlednosti je kniha rozdělena do těchto deseti oddílů:??1. Základní poznatky z logiky a teorie množin.?2. Číselné obory.?3. Základní poznatky z algebry.?4. Funkce. ?5. Rovnice a nerovnice. ?6. Posloupnosti a řady. ?7. Kombinatorika, počet ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Přehled středoškolské m..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Polák: Přehled středoškolské matematiky koupíte i tady

Specifikace Josef Polák: Přehled středoškolské matematiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 268 Kč

Přehled obsahově a metodicky navazuje na středoškolské učebnice matematiky. Podává ucelenou informaci o jednotlivých oborech středoškolské matematiky i jejich vztazích. Obsahuje stručný výklad pojmů i s aplikacemi učiva na vzorově řešených příkladech. Pro zdůraznění základního učiva a zvýraznění přehlednosti je kniha rozdělena do deseti kapitol. Přehled lze doporučit studentům středních škol, ale i studentům prvních semestrů vysokých škol zejména s matematicko-fyzikálním, přírodovědným a technickým » ... a dál?

Produkt Josef Polák: Přehled středoškolské matematiky

Josef Polák: Přehled středoškolské matematiky - parametry

Název produktu: Josef Polák: Přehled středoškolské matematiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 345 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

9. přepracované vydání. Pro zdůraznění základního učiva a zvýraznění přehlednosti je kniha rozdělena do těchto deseti oddílů:??1. Základní poznatky z logiky a teorie množin.?2. Číselné obory.?3. Základní poznatky z algebry.?4. Funkce. ?5. Rovnice a nerovnice. ?6. Posloupnosti a řady. ?7. Kombinatorika, počet pravděpodobnosti, statistika. ?8. Matematická analýza. ?9. Geometrie (planimetrie a stereometrie). ?10. Analytická geometrie.??Studium knihy lze doporučit jak studentům maturitních ročníků středních škol, tak i studentům prvních semestrů vysokých škol, zejména matematicko-fyzikálního a technického zaměření. Optimální ovšem bude, když se student naučí s knihou pracovat již v průběhu svého středoškolského studia, nejlépe od I. ročníku. Kniha může být užitečná i tomu, kdo učivo středoškolské matematiky v podstatě zná a chce se podívat třeba jen na některé úseky, které bud' pozapomněl, nebo které se v době, kdy studoval, na střední škole neprobíraly. Takový čtenář najde při čtení kapitoly, která ho zajímá, i potřebné odkazy na věci, které pro studium zvoleného tématu potřebuje znát z jiných kapitol. Ještě lepší pomůckou mu však bude rejstřík na konci knihy, podle něhož potřebné pojmy snadno vyhledá. Rejstřík bude samozřejmě užitečný i pro čtenáře, který bude studovat postupně celou knihu, neboť je v povaze matematiky, že spolu souvisí a prolínají se různé její disciplíny. Tradiční dělení na aritmetiku, algebru, matematickou analýzu, geometrii atd. nikterak neznamená, že tyto celky jsou samy v sobě uzavřeny. Naopak. Modernizace vyučování matematice, jež se uskutečňuje v posledních letech prakticky na celém světě, tyto celky uvědoměle ruší a hledá jednotící pojmy a metody používané ve všech nebo v několika matematických oborech. Přehled středoškolské matematiky - 10. vydání - Polák Josef Přehled obsahově a metodicky navazuje na středoškolské učebnice matematiky. Podává ucelenou informaci o jednotlivých oborech středoškolské matematiky i jejich vztazích. Obsahuje stručný výklad pojmů i s aplikacemi učiva na vzorově řešených příkladech. Pro zdůraznění základního učiva a zvýraznění přehlednosti je kniha rozdělena do deseti kapitol. Přehled lze doporučit studentům středních škol, ale i studentům prvních semestrů vysokých škol zejména s matematicko-fyzikálním, přírodovědným a technickým zaměřením. z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Matematika | SŠ, SOŠ od PROMETHEUS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.