Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Josef Pecinovský: Zapomenuté jezero

Knihy naučná literatura

Josef Pecinovský: Zapomenuté jezero

Hodnocení: 1x
  • 4

Zapomenuté jezero - Kroniky karmínových kamenů - Josef Pecinovský. Mocný vliv karmínových kamenů na českou historii zavede čtenáře až do daleké a exotické jižní Afriky a seznámí jej s tajemstvím deníku slavného českého cestovatele Emila Holuba. Autorem třetí knihy edice je tentokrát ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82621

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef Pecinovský: Zapomenuté jezero

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 246 Kč

Mocný vliv karmínových kamenů na českou historii zavede čtenáře až do daleké a exotické jižní Afriky a seznámí jej s tajemstvím deníku slavného českého cestovatele Emila Holuba. Autorem třetí knihy edice je tentokrát spisovatel Josef Pecinovský. Námět pro příběh se mu našel prakticky sám – setkal se s amatérským cestovatelem Dobroslavem Lebedou, jenž mu svěřil svůj záhadný příběh týkající se Emila Holuba. Domluvili se na knižním zpracování, samozřejmě se zatajením pravé identity vypravěče a mírným pozměním » ... a dál?

Produkt Josef Pecinovský: Zapomenuté jezero

Josef Pecinovský: Zapomenuté jezero - parametry

Název produktu: Josef Pecinovský: Zapomenuté jezero
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 246 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zapomenuté jezero - Kroniky karmínových kamenů - Josef Pecinovský. Mocný vliv karmínových kamenů na českou historii zavede čtenáře až do daleké aexotické jižní Afriky aseznámí jej stajemstvím deníku slavného českého cestovatele Emila Holuba. Autorem třetí knihy edice je tentokrát spisovatel Josef Pecinovský. Námět pro příběh se mu našel prakticky sám – setkal se samatérským cestovatelem Dobroslavem Lebedou, jenž mu svěřil svůj záhadný příběh týkající se Emila Holuba. Domluvili se na knižním zpracování, samozřejmě se zatajením pravé identity vypravěče amírným pozměním některých reálií.   Sám autor knihy ktomu říká: „Byl to právě Lebeda, kdo mě upozornil na mnohé protiklady vdíle Emila Holuba ina to, že nesouhlasí chronologie jeho deníků. Sám Emil Holub zažil vAfrice něco, očem se ze zřejmých důvodů neodvážil mluvit veřejně, ato imezi svými přáteli. Všechno svěřil jen svému deníku, ale zmíněné stránky pak patrně sám zničil. Atak posledním dokladem omimořádných zážitcích se stal jediný výtisk jeho cestopisu, zachovaný vlastně jen zázrakem apatrně díky vlivu karmínových kamenů. Ten ukrývá Lebeda na neznámém místě arozhodně jej odmítá zapůjčit vědeckému výzkumu.“ Vraťte se tedy sautorem zpět do roku 1872 na diamantová naleziště vKimberley, kde vykonává svou praxi doktor Emil Holub akde se mu dostane do rukou karmínový kámen, který způsobí něco neuvěřitelného. Holub nechce působit jako lhář či dokonce šarlatán, proto se zdráhá osvém zážitku mluvit. Nechá však sám pro sebe vytisknout jediný úplný exemplář svého cestopisu. Bohužel brzy zemře anikdy nikomu neřekne, kam tento unikátní výtisk schoval. Až se jednoho dne, už vjednadvacátém století dostane kniha kamatérskému cestovateli, který se rozhodne jít po Holubových stopách až do samého nitra Afriky aobjasnit záhadu deníku azapomenutého jezera Mo Bwana. Zapomenuté jezero - Kroniky karmínových kamenů - Josef Pecinovský od nakladatelství Zoner Press v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.