Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 2. díl

Knihy

Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Matematika a její aplikace 3 - 2. díl Modrá řada Matematika a její aplikace Přehled obsahu: I. Sčítání dvojciferných čísel bez přechodu přes základ II. Odčítání dvojciferných čísel bez přechodu přes základ III. Sčítání dvojciferných čísel s přechodem přes základ IV. Odčítání dvojciferných čísel s přechodem přes ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 2. díl koupíte i tady

Specifikace Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 2. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 32 Kč

Nový třídílný titul Matematika a její aplikace 3 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však jsou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dět ... a dál?

Produkt Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 2. díl

Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 2. díl - parametry

Název produktu: Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 32 Kč
Maximální cena: 51 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Matematika a její aplikace 3 - 2. díl Modrá řada Matematika a její aplikace Přehled obsahu: I. Sčítání dvojciferných čísel bez přechodu přes základ II. Odčítání dvojciferných čísel bez přechodu přes základ III. Sčítání dvojciferných čísel s přechodem přes základ IV. Odčítání dvojciferných čísel s přechodem přes základ V. Souměrnost VI. Písemné sčítání bez přechodu přes základ VII. Písemné sčítání se součtem jednotek 10 VIII. Písemné sčítání s přechodem přes základ IX. Písemné odčítání bez přechodu přes základ X. Písemné odčítání s přechodem přes základ XI. Rýsování přímek XII. Průsečík přímek XIII. Kruh, kružnice XIV. Čísla 0 až 1 000 XV. Plánky, mapky XVI. Stavby z krychlí V souladu s RVP jsme pro Vás na školní rok 2007/2008 připravili v rámci nové Modré řady Matematika a její aplikace 1–5 publikaci Matematika a její aplikace 3, která zachovává vše originální z původních učebnic Prodosu, ale zároveň prakticky naplňuje pojetí moderní učebnice dle RVP. Vzniknul tak nový třídílný titul, který Vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však budou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby Vám u dětí pomohly co nejlépe rozvíjet klí kniha, Matematika a její aplikace pro 3. ročník 2. díl, 3. ročník, Modrá řada, PeadDr.Hana Mikulenková, RNDr.Josef Molnár CSc., Prodos Josef Molnár; Hana Mikulenková3. ročníkProdos 2007, edice Modrá řadaKniha, čeština, 64 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.