Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl

Knihy

Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Nová edice Modrá řada pro první stupeň je vytvářena pro vzdělávání dle RVP, první tři ročníky (celé 1. vzdělávací období) budou vydány s předstihem pro výuku ve školním roce 2007/2008. Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro Vás bude připraven již v září 2006. Průvodce pro Vás přehledně a prakticky rozpracovává ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl koupíte i tady

Specifikace Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 36 Kč

Nový třídílný titul Matematika a její aplikace 2 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však jsou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dět ... a dál?

Produkt Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl

Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl - parametry

Název produktu: Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 51 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nová edice Modrá řada pro první stupeň je vytvářena pro vzdělávání dle RVP, první tři ročníky (celé 1. vzdělávací období) budou vydány s předstihem pro výuku ve školním roce 2007/2008. Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro Vás bude připraven již v září 2006. Průvodce pro Vás přehledně a prakticky rozpracovává naplňování požadavků RVP ve výuce na celém 1. stupni ZŠ, a to mj. pomocí odkazů na konkrétní práci s učebnicemi, podkladů k projektům pro naplnění průřezových témat, zpřehledněných mezioborových souvislostí, návrhů na integraci učiva atd. Matematika a její aplikace 2 - 2. díl Modrá řada Matematika a její aplikace Přehled obsahu: I. Sčítání a odčítání do 100 - I. II. Procvičování - I. III. Zaokrouhlování na desítky IV. Jednotky délky V. Měříme v centimetrech VI. Sčítání a odčítání do 100 - II. VII. Počítáme se závorkami VIII. Tělesa IX. Sčítání a odčítání do 100 - III. X. Procvičování - II. XI. Délka úsečky XII. Procvičování - III. Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl - Josef Molnár, Hana Mikulenková. Nový třídílný titul Matematika a její aplikace 2 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však jsou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dětí co nejlépe rozvíjet klíčové kompetence dle požadavků RVP. Matematika a její aplikace pro 2. ročník 2. díl - Josef Molnár, Hana Mikulenková od nakladatelství PRODOS spol. s r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.