Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Koutecký: Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV.

Knihy

Josef Koutecký: Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV.

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV. - Josef Koutecký. Profesor Josef Koutecký, zakladatel dětské onkologie v ČR a dlouholetý děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, je nejen vynikajícím odborníkem, milovníkem a znalcem umění a historie, ale také oblíbeným řečníkem. Ve čtvrté knize z edice jeho Krásných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Koutecký: Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV. koupíte i tady

Specifikace Josef Koutecký: Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 211 Kč

Profesor Josef Koutecký, zakladatel dětské onkologie v ČR a dlouholetý děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, je nejen vynikajícím odborníkem, milovníkem a znalcem umění a historie, ale také ob ... a dál?

Produkt Josef Koutecký: Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV.

Josef Koutecký: Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV. - parametry

Název produktu: Josef Koutecký: Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV. - Josef Koutecký. Profesor Josef Koutecký, zakladatel dětské onkologie v ČR a dlouholetý děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, je nejen vynikajícím odborníkem, milovníkem a znalcem umění a historie, ale také oblíbeným řečníkem. Ve čtvrté knize z edice jeho Krásných setkání čtenář nalezne několik desítek krásných projevů: zdravice institucím a odborným zasedáním, laudace významným osobnostem při příležitostech osobních jubileí, představení čestných doktorů při předávání tohoto titulu z podnětu 2. lékařské fakulty, ale také projevy na křtech hudebních nosičů a knih a mnohé další. Jeho proslovy mají daleko do strnulé oficiality, charakterizuje je skutečnost, že jsou psány s osobním zápalem a osobitým stylem. Profesor Koutecký v nich bezděčně seznamuje své auditorium s historií a tradicí několika lékařských oborů ve světě i u nás, s vývojem některých lékařských institucí a s osudy vynikajících lékařů. Ve vážných zamyšleních nad medicínou dnešní doby se ukazuje jeho znepokojený optimismus, v jiných projevech zase převládne jeho hravý vztah k naší mateřštině či hluboká úcta k práci těch, kteří tu byli před námi. Celou knihou pak prolíná také láska k hudbě, poezii a k výtvarnému umění, k rodné Praze – láska a úcta k životu vůbec. Nejen s uměním a vědou - Krásná setkání IV. - Josef Koutecký od nakladatelství Akropolis v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz , Druh sortimentu : Kniha, Nejen s uměním a vědou, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.