Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Koubek: Řízení lidských zdrojů - Základy moderní personalistiky

Učebnice/Odborná literatura

Josef Koubek: Řízení lidských zdrojů - Základy moderní personalistiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové vydání vysokoškolské učebnice a osvědčené příručky pro podnikovou praxi tematicky pokrývá všechny úlohy personalistiky ve firmě, a navíc byla do knihy nově zaměřena aktuální témata, jako jsou koncepce intelektuálního a lidského kapitálu, problematika řízení talentů či pojetí pracovních rolí. Text kapitol více ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Koubek: Řízení lidských zdrojů - Základy moderní personalistiky koupíte i tady

Specifikace Josef Koubek: Řízení lidských zdrojů - Základy moderní personalistiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 391 Kč

Nový dotisk 4. vydání osvědčené příručky pro podnikovou praxi a vysokoškolské učebnice tematicky pokrývá všechny úlohy personalistiky ve firmě, a navíc byla do knihy nově zaměřena aktuální témata, jako jsou koncepce intelektuálního a lidského kapitálu, problematika řízení talentů či pojetí pracovních rolí. Text kapitol více respektuje stále šířeji uplatňovanou koncepci řízení pracovního výkonu, nově se objevuje koncepce tzv. celkové odměny a odměňování podle přínosu. ... a dál?

Produkt Josef Koubek: Řízení lidských zdrojů - Základy moderní personalistiky

Josef Koubek: Řízení lidských zdrojů - Základy moderní personalistiky - parametry

Název produktu: Josef Koubek: Řízení lidských zdrojů - Základy moderní personalistiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 391 Kč
Maximální cena: 489 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové vydání vysokoškolské učebnice a osvědčené příručky pro podnikovou praxi tematicky pokrývá všechny úlohy personalistiky ve firmě, a navíc byla do knihy nově zaměřena aktuální témata, jako jsou koncepce intelektuálního a lidského kapitálu, problematika řízení talentů či pojetí pracovních rolí. Text kapitol více respektuje stále šířeji uplatňovanou koncepci řízení pracovního výkonu, nově se objevuje koncepce tzv. celkové odměny a odměňování podle přínosu.Autor při její přípravě využil bohatých zkušeností nejen z praxe našich podniků a svého působení na katedře personalistiky VŠE v Praze, ale zejména poznatků z řady svých zahraničních stáží a úkolů, na kterých se podílí v rámci mezinárodních projektů. Kniha se opírá o moderní koncepci personalistiky, jak se uplatňuje ve vyspělých zemích s rozvinutou tržní ekonomikou. V případě 4. vydání jde o podstatně přepracovaný a doplněný text, do něhož byly zahrnuty nejnovější poznatky a praktické zkušenosti v oboru. Nově byly do knihy zařazeny takové oblasti řízení lidských zdrojů, jako je v současnosti široce diskutované pojetí intelektuálního a lidského kapitálu, problematika řízení talentů, pojetí pracovních rolí, které pozvolna vytlačují tradiční pracovní místa, text jednotlivých kapitol více respektuje stále šířeji uplatňovanou koncepci řízení pracovního výkonu, nově se objevuje koncepce tzv. celkové odměny a novinka v odměňování, jakou je odměňování podle přínosu. Nově byly také zařazeny, popřípadě aktualizovány některé příklady z praxe, především příklady vycházející z výsledku průzkumů uskutečněných v rámci The Cranfield Project on European Human Resource Management. Největší pozornost autor věnuje klasickým personálním činnostem, jako je získávání, výběr, přijímání, rozmisťování pracovníků, jejich orientace, vzdělávání a hodnocení. V této části knihy najdeme odpovědi na mnoho zcela konkrétních otázek. Kromě výstižného a podrobného popisu používaných metod se zájemce dozví, jak připravit strukturovaný a nestrukturovaný pohovor nebo tzv. assessment center, kdy používat psychologické testy a jakou váhu jim přikládat, co má obsahovat orientační balíček, jak sdělit pracovníkům výsledky hodnocení a vyvarovat se chyb, jak hodnotit účinnost vzdělávacích programů apod. Uživatelé najdou v knize také řadu informací o problematice odměňování, pracovních vztahů, péče o pracovníky a personálním informačním systému s doporučenými konkrétními sledovanými údaji. Velmi užitečnou součástí knihy je podrobný seznam literatury a věcný rejstřík. Autorovi se podařilo vytvořit dílo, které čtenáře nejen poučí, ale i upoutá a inspiruje. Nejcennějším přínosem publikace je její praktické zaměření, skutečnost, že ukazuje nejen to, co by se mělo v rámci personální práce dělat, ale také to, jak by se to mělo dělat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.