MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Kuchařky » Srovnání cen Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Kuchařky

Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Hodnocení: 319x
  • 4
EAN: 9788072811991

Očistěte své tělo. MUDr. Josef Jonáš celoživotně studuje prameny přírodní medicíny. Jako odborník na slovo vzatý představuje své závěry v "bibli vnitřní hygieny". Seznámí vás s filozofií a teorií řízené detoxikace organismu. Očista těla využívá nejpřirozenějších prostředků vytvořených na informačním a rezonančním principu. Láká vás detoxikační medicína? Pronikněte do jejích tajů čtivou formou v unikátní publikaci Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.90476
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Specifikace Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Kategorie Kuchařky
Nejnižší cena 235 Kč

Učebnice originální a celosvětově ojedinělé metody řízené a kontrolované detoxikace organismu, která je završením celoživotní badatelské cesty autora přírodní medicínou za odhalením tajemství novodobého kamene mudrců. ... a dál?

Produkt Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše - parametry

Název produktu: Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 235 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 319 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše je učebnicí originální a celosvětově ojedinělé metody řízené a kontrolované detoxikace organismu, která je završením celoživotní badatelské cesty autora přírodní medicínou za odhalením tajemství novodobého kamene mudrců. Přehledným a čtivým způsobem seznamuje s filozofickými základy a teorií řízené detoxikace a poskytuje praktický návod pro konkrétní a dokonalou očistu lidského těla. Jako "bible vnitřní hygieny" by neměla chybět v knihovně nikoho, komu záleží na vlastním zdraví a délce života. Kniha Praktická detoxikace není vhodná pro laiky. Je určena osobám, které se chtějí detoxikační medicínou zabývat podrobněji. Doporučuje detoxikaci pomocí preparátů značky Joalis. Popis MUDr. Josef Jonáš je jedním z našich nejpopulárnějších autorů a zároveň vyhledávaným praktikem celostní medicíny. Věhlas získal především svým průkopnickým dílem Křížovka života, které dodnes patří mezi nejžádanější publikace, jež u nás kdy vyšly. Úryvek z knížky: Člověk jakožto subsystém stvoření představuje velmi složitý energo-informační systém, který nezačíná ani nekončí jeho fyzickou existencí. Všechny informace o stavbě a fungování jeho těla jsou zakódovány v energo-informačních strukturách v informačním poli. Toto pole je polem nejen člověka, ale i celého lidstva. Existuje spojitost struktury tohoto informačního pole a biologické struktury, tedy hmoty a energie, které dohromady tvoří existenci člověka. V tomto informačním poli je zakódován celý život fyzický i duševní. Nám jde především o to, aby se člověk naučil zvládat deformace tohoto pole co možná nejpřirozenějšími prostředky. Jen proto jsme se v této knize mohli setkat s preparáty vytvořenými na informačním a rezonančním principu. Nemají vlastnosti, které by je přibližovaly současnému pojetí medicíny, neobsahují chemické sloučeniny ani nejsou postaveny na farmakologických účincích bylin, ale působí na energetické pole člověka a jeho informační systém, který s ním úzce souvisí. Takové pojetí nám dává nové a netušené možnosti, jak se vyrovnat s chronickými zdravotními problémy i jak do budoucna realizovat jejich prevenci, která je v každém případě smysluplnější a účinnější než vlastní léčba. Přijde-li někdo s novou terapeutickou myšlenkou, může si ji ověřit na těžce nemocných lidech, u kterých již selhává současná chirurgická a farmakologická medicína. Není však smysluplné takovýmto způsobem pojímat souboj mezi těmito medicínami. Každá z nich přináší cosi pozitivního, a právě tento dvojí pohled na lidský organismus je obrovsky přínosný. Počet stran: 264 Rozměry: 140 x 205 mm Další sdělení Doporučujeme také další knihy MUDr. Josefa Jonáše: Křížovka života (MUDr. Josef Jonáš), Jonášova kuchařka pro zdraví (MUDr. Josef Jonáš), Tajenky života - kniha první (MUDr. Josef Jonáš), Tajenky života - kniha druhá - od praxe k teorii (MUDr. Josef Jonáš) a další knihy o detoxikaci a produkty, určené k detoxikaci organismu.

Autor: Jonáš Josef, Gonda Jan; MUDr. Josef Jonáš získal věh


Recenze Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Jack87, 27. listopadu 2015V mnohém poučné!
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.